MUSTA NAINEN KIIHOTTAA

juuri 42

Olen ollu vuosia koukussa heihin .When you go black,you never come back...

35

2958

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • juuri 42

      Oonko mä ainoa mies Suomalaisista miehistä jotka tykkää Afrikkalaisista naisista upeilla vartaloilla!?

    • Anonyymi
    • Anonyymi
    • Anonyymi

      mä olen hulluna mustiin naisiin ... yritän autosta vilautella valkoista heille kun näen kadun vieressä kävelemässä .. kerran taisin onnistua ja mun kova kulli nähtiin pääsispä joskus oikeen panemaan uhkeaa mustaa naista .. voisin vähän vaikkaa maksaa siitä

    • Anonyymi
      • Anonyymi

        On gyyl mielettömän kaunis.


      • Anonyymi
        Anonyymi kirjoitti:

        On gyyl mielettömän kaunis.

        Lapselle kuvan ihailu on kylliksi.


      • Anonyymi
        Anonyymi kirjoitti:

        Lapselle kuvan ihailu on kylliksi.

        Gyyl mä ottaisin tuon omaksi, sänkyyni ja elämääni.


      • Anonyymi

        Ehdottomasti vaimomatsua tämä kaunotar. Yksi pelko vaan on, ettei vaan olisi pillu silvottu pilalle, kuten osalla African naisista on.


      • Anonyymi
        Anonyymi kirjoitti:

        Ehdottomasti vaimomatsua tämä kaunotar. Yksi pelko vaan on, ettei vaan olisi pillu silvottu pilalle, kuten osalla African naisista on.

        Olisi suuri synti jos tuon jumalattaren pillu olisi silvottu, ympärileikattu, pillu leikattu pois. Tuon kanssa fantasioi tekevänsä vaikka mitä, nuo lanteet omaani vasten. En ikinä antaisi muiden koskea häneen, olisin mustis hänestä. Tuo daami vastaa 💯 % mun unelmanaista.


      • Anonyymi

        😳 häkellyttävän kaunis. Tuon ottaisin!


      • Anonyymi

        Tämä nainen on huippukaunis 😍


      • Anonyymi

        Upea on! Mikä kuuma tiimalasivartalo. Hyvin kaunis nainen.


      • Anonyymi

        Panisin. Tuo riepu lähtisi hyvin äkkiä lanteilta ja levittäisin haarat. Pillu olisi levitettynä eteeni ja tunnustelisin pillua työntämällä sormia sisään...yksi, kaksi, kolme. Nuolisin pillun ja siirryn nussimaan. Kiivaana himosta työntäisin kullini sisään ja alkaisin nussimaan. Kääntäisi naisen päälle ratsailla ja siinä se saisi pomppia kullini päällä reippaaseen tahtiin. Laukeamisen jälkeen tulisin spemeä täynnä olevan pillun joka on nussimisesta nätisti turvoksissa. Musta pillu on mielenkiintoinen ja tuo nainen niin nätti ja seksikäs ja pillu leveällä edessäni. Sitten kääntäisi naisen vatsalleen ja nuolisin persereijän. Työntäisin sormen persereikään ja lämmittäisin. Sylkeä sekaan ja työnnän kulli vaativana perseeseen ja alan nussimaan. Aluksi vähän varovammin mutta pian tahtini kiihtyy ja nussin intohimoisesti perseen tuon naisen uikuttaessa. Ei auta, olen päässyt nussimisen makuun ja nussin kunnolla. Levätään välillä, tuo nätti musta nainen päälläni tissit rintaani vasten. Nuolen tissejä ja himoni nousee. Nussin sen yhä spemeä täynnä olevan pillun uudelleen, nyt liukuu lempeästi luonnollisella liukasteella. Nussin takaapäin kiivaasti. Työnnän sormen samalla peppuun. Laukeamme molemmat. Nukumme pari tuntia kunnes herään ja alan hieroa tuota kuumaa vartaloa.työnnän sormia pilluun, joka litisee kunnolla, spemeä täynnä ja pillu vähän avoinna kovasta nussimisesta. Neljä sormea sisällä, työnnän osan kämmentä kun pilluun, joka venyy käteni ympärille jopa vähän rivon näköisesti. Siinä se nätti nainen on pillu avoinna edessäni ja käsissäni. Musta pillu kiihottaa, mutta palaan perseen pariin. Työnnän kaksi sormea perseeseen sisälle, mutta pian vaihdan kulliini, jonka painan jo aiemmin nussimaani perseeseen uudelleen sisään. Perse tuntuu yhä tiukalta ja nussin onnea hehkuen persettä kiivaaseen tahtiin. Himottaa. Unohdan turhan varovaisuuden ja nussin rytmikkäästi ja tankoon työnnöin koko kullin pituudella. Se on kunnon nussimista, tuo nätti nainen antautuu käyttööni halujeni mukaiseen nussimiseen, eikä voi tilanteessa kuin olla tarjolla. Ja kaiken myös otan. Pieni muistutus orjuuden ajasta. Nussin tuota läpi yön ja vielä aamulla pitkälle päivään. Melkoista pamputusta, totta kai.


    • Anonyymi
      • Anonyymi

      • Anonyymi

        On kyllä upea ja naisellinen pillu! Arvostan!


      • Anonyymi

        On kyllä oikea herkkupillu!


    • Anonyymi

      Mustat naiset on ihan parhaita sängyssä. Tosi tiukka pilluisia ja halukkaita kokeilemaan erilaisia juttuja. Lähes jokainen on halunnut ottaa myös perseeseen.

      • Anonyymi

        Jaa jaa, mustien naisten pillusta ei siis mahdu vauva ulos kun on niin tiukkapilluisia? Ihan samanlaisia pilluja mustilla on. Ja ota huomioon että saavat enemmän isoa kyrpää, kun ovat enemmäkseen isokaluisten mustien miesten kanssa. Joten pillut joustaa isoille kyrville hyvin. Perseeseen ottaa jokainen nainen joka on sinut itsensä kanssa ja seksuaalisesti halukas. Osa suomi-akoista on niin pirun estyneitä, ei yhtään itsetuntoa. Mustilla on kyllä kaunis ihonväri.


    • Anonyymi
    • Anonyymi

      Näitä muotoja kun pääsisi hoitelemaan 💋 https://evocdn.net/i/hdpornpictures.net/thumb/t/12756781.jpg?v=2

    • Anonyymi

      mahtava pillu 😛

    • Anonyymi

      Tummissa naisissa on oma viehätyksensä ja heitäkin on paljon eri taustaisia ja tumman ihon eri sävyjä.

      - https://www.dailymail.co.uk/tvshowbiz/article-10002373/Kelly-Rowland-shows-results-hard-work-swimsuit-abs-separated-postpartum.html

      Nuo "kaunein" -listat nyt ovat melkoisen huvittavia sinänsä, sillä naiskauneutta ja sharmia on varsinkin kesäisin ;-) kaupunkien kadut täynnänsä, ovat vain nimettömiä katsen lepuuttajia.

      "30 Most Beautiful Black Women in the World" - Ana RobertsApril 22, 2022

      - https://www.toptrendsguide.com/beautiful-black-women/

    • Anonyymi

      H­­­e­­i! Ku­­ts­­umme sinu­t kä­­ymään u­­­ude­ssa cha­tis­­­sa! Mei­­­tä on yli mil­jo­­­ona! 👉 http://99366.com/H/9sVd 👈

    • Anonyymi

      Joo, ihminen muuttuu kuoltuaan mustaksi.

    • Anonyymi

      H­­ei! Kutsum­me sinu­­t kä­ymään u­­udess­­a chatissa! Meitä on yl­­i miljoona! 👉 http://a2965.com/H/r4E7 👈

    • Anonyymi

      H­ei! Om­a stream. Sisää­nkäynti kaiki­­lle, jotk­­a haluavat pi­­tää ha­­­uskaa 👉 http://2422333.com/H/0bGt 👈

    • Anonyymi

      Kyllä se on niin, että suomi-neito häviää tummalle ihanuudelle.

    • Anonyymi

      Mitä olen nähnyt noita tummia naisia Suomessa. Niin alussa nämä ovat hoikkia mutta kun pari vuotta on mennyt on tyttö pulskassa kunnossa ja kulkee legginseissä sekä hupparissa kuten monet etnisesti suomalaiset Elovena tytöt.

    Ketjusta on poistettu 36 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Mikä se Mira Luodin ohjelma oli?

      Ja onnistuiko hiljaiseksi maksaminen sittenkään, jos myöhemmin sanoo, että tuollaista tapahtunut? Ihmiset alkaa pohtiin
      Maailman menoa
      338
      11756
    2. IL - Kansanedustaja tehnyt ITSEMURHAN eduskuntatalossa!!

      "IL:n tiedot: Kansanedustaja tehnyt itsemurhan Eduskuntatalossa Iltalehden tietojen mukaan kansanedustaja on tehnyt its
      Maailman menoa
      359
      7966
    3. Mira Luoti koki seksivvaltaa sarjan kuvauksissa. Otti hyssyttelyrahat mutta nyt julkistaa asian?

      Kun hyvin tietää että helppo päätellä mikä ohjelma kyseessä. Ja jos koki oikein "väkivaltaa" eli raisk, niin edesvastuut
      Kotimaiset julkkisjuorut
      93
      3083
    4. Verinen koira

      Mikä juttu on tämä Karhumäellä pyörinyt verinen koira? Oliko hyökännyt jonkun kimppuun?
      Imatra
      98
      2258
    5. Eemeli Peltonen teki itsemurhan eduskuntatalossa

      Kevyet mullat sitten vaan. Ei mulla muuta.
      Maailman menoa
      156
      2219
    6. Mira Luoti, Vain Elämää

      kausi 8. mukana aluksi mm. Terhi Kokkonen ja Mira Luoti. taustalla myös Danny ja Kashmir. paljonko 1+1 olikaan?
      Maailman menoa
      8
      1656
    7. Faktat kehiin!

      kauanko aiot odottaa kaivattuasi? ja miks?
      Ikävä
      110
      1261
    8. Mopokeulija

      Poliisit saisivat käydä noukkimassa sinipuseroisen keulijan tuota pikaa. Koulureppu selässä yhdellä pyörälla S-Marketin
      Haapavesi
      55
      1103
    9. Sonnisen turha valitus selvästä asiasta !

      Nyt tuli sellainen valitus jossa ei järjen häivää, Sonninen ja koko hallinto munaa itsensä. Hänestä on tulossa pilkunnus
      Ähtäri
      26
      908
    10. Sylikkäin.

      Sylikkäin, suudellen. Milloin haluaisit näin nainen tehdä ? Vain häntä ajatellen 😘. Tietenkin jos häntä asia kiinnosta
      Ikävä
      60
      793
    Aihe