kaipuuni J..MIES

tuuthan huomenna yöelämään kotikaupungissani, minäkin oon siellä.. voitas vaikka nähä.. tykkään kuunnella karaokea ;)
6153
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

Sorry... meen jo tänään

Äänestä

hemmetin pukki J haluan sut

Äänestä

Mitähän se J taas yrittää.

Äänestä

Taidat tykätä vaan juoda viinaa lärvi täyteen ja sittenkö juteltais?

Äänestä
  • musta,ku oon kännissä?ei se haittaa,musta tykätään jo liikaakin.

    Äänestä

  • itse asiassa ei o mun tapaista.. :(

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


eräs pitkätukka.. kirjoitti:

tuuthan huomenna yöelämään kotikaupungissani, minäkin oon siellä.. voitas vaikka nähä.. tykkään kuunnella karaokea ;)

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu