noloimmat känni mokat i-savolaisilla?

Mitä ovat teidän, ja mitä olette kuulleet?

Tuolla kaduilla näkee munasillaan juoksevia ihmisiä, nurkkaan kusevia tyyppejä ja sammuneita lyhtyjä :D

mitä ovat noloimmat täällä savossa, kun viinahan täällä virtaa reilusti :D
3463
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

En harrasta.Oon liian fiksu alentumaan moiseen.
Noi ovat ihan omaa sosiaaluokkaansa.

Äänestä

Kööhät kyykkyyn!! :=)

Äänestä
  • se mikää känni moka oo jos tulee pakottava tarve paljastella ihteesä tae kuseskella nurkille? sitte on jos kusee housuusa eikä osaa ees nimimerkkiä kirjottaa vaan jtn.vitun unfunf..

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


hnfghfuh kirjoitti:

Mitä ovat teidän, ja mitä olette kuulleet?

Tuolla kaduilla näkee munasillaan juoksevia ihmisiä, nurkkaan kusevia tyyppejä ja sammuneita lyhtyjä :D

mitä ovat noloimmat täällä savossa, kun viinahan täällä virtaa reilusti :D

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu