berlingon rekkarinvalo

miten vaihdetaan rekkarikilven lamput,etukautta ei pääse?
3456
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Polttimon suojana oleva läpinäkyvä muovi ilmeisesti kammetaan pois esim. pienellä ruuvimeisselillä ja koitetaan saada vielä ehjänä takaisinkin lampunvaihdon jälkeen.

Äänestä
  • kiitti,sitä mä vähän pelkäsinkin!

    Äänestä

  • pöljä kirjoitti:

    kiitti,sitä mä vähän pelkäsinkin!

    Ei väännetä, vaan puristetaan sormilla, silloin lähtee väkästen takaa pois, ja lähtee jompi kunpi reuna ensin

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


pöljä kirjoitti:

miten vaihdetaan rekkarikilven lamput,etukautta ei pääse?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu