Kadehdin

Niitä miehiä, jotka saivat neitsyen vaimokseen.
3210
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

miksi? eivätkö monet halua vain PANNa niitä neitsyitä,niin montaa kuin vain saa,aina vaan neitsyitä.eivätkä niin välitä sen jälkeen niitä enää nähdä,varsinkaan vaimoina?

Äänestä
  • Silloin kun mies etsii vaimoa, on neitsyys kyllä aika iso meriitti naiselle. Naiset panettaa itseään nuorena kaikilla kylän kolleilla ja sitten kun pitäisi sitoutua, on miehillä painolastina naisen paska maine ja hurja nuoruus.

    Äänestä

  • Kultaa.. kirjoitti:

    Silloin kun mies etsii vaimoa, on neitsyys kyllä aika iso meriitti naiselle. Naiset panettaa itseään nuorena kaikilla kylän kolleilla ja sitten kun pitäisi sitoutua, on miehillä painolastina naisen paska maine ja hurja nuoruus.

    Ha! Jos ne kauheet naiset ei panettais itteään jokaisella, niin tylsää olis kollien elämä: vetää tumppuun tai panna toisiaan anukseen.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Hopealle kirjoitti:

Niitä miehiä, jotka saivat neitsyen vaimokseen.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu