no huh huh

ei voi olla totta

http://www.iltasanomat.fi/kotimaa/art-1288513717470.html

Kokoomus se on näköjään palannut juurilleen
7<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

Kokoomuksen arvot näyttää nyt olevan todella sekaisin.
Ei nyt voi muuta kuin sääliä noita paaskakokkareita todella syvästi.

Äänestä
  • Kokoomuslaisuus on todella paha aivovamma...

    Äänestä

Demut konttaa niiden edessä ja läähätten tukee, mikä oli ehto hallitukseen menoon!

Äänestä
  • Että persuja vituuttaa todella kovaa olla oppositiossa

    Äänestä

Mahtaa se kokoomukselle äänensä antaneita v i t u t t a a ,potku polveen heti vaalien jälkeen.

NIIN TYYPILLISTÄ KOKOOMUSTA.

Äänestä
  • Tässä nyt vain se Suomen natsipuolueen todellinen kanta asioista tulee todella hyvin esille.

    Äänestä

loiskararja menköön töihin eikä kenenkään ole pakko tehdä lapsia jos ei itse pysty niitä elättämään!?
Parasta opetella jo ajoissa työnteko, pian kuitenkin ollaan tätä menoa taas vaihteeksi Venäjän vallan alla, kun näyttää punikit niin kaipaavan sitä.

Siellä ihannannevaltiossanne ei liene tukiaisiata juurikaan tietoa,
punikkien kersatkin joutunevat asumaan katujen viemäreissä, ja hakemaan evästä roskiksesta, kun kukaan toinen ei niitä elätä, niinkuin täällä!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


antiporvari.. kirjoitti:

ei voi olla totta

http://www.iltasanomat.fi/kotimaa/art-1288513717470.html

Kokoomus se on näköjään palannut juurilleen

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu