Pieni penis? Mielipiteitä

ASD242

Juuh eli olen 18v ja värkki on levossa semmoset 4-4,5cm ja joskus jopa 2-3cm kokonen nysä ja halkaisija on jotain 2cm eli vähän peukaloa paksumpi ja vielä omaksi "onnekseni" ympärileikattu... -,- Ja tuo hävettää niin helvetisti ja alentaa itsetuntoa, esim. inttiin meno ensi kesänä "pelottaa" helvetisti kun en osaa edes kuvitella paljon porukka nauraa siellä meikäläisen nysälle kun eiköhän sen joku näe ennenmmin tai myöhemmin. En myöskään uskalla osallistua oman kaveri porukan mihinkään saunailtoihin sun muihin vastaaviin tapahtumiin kun en kehtaa mennä tolla katkaravulla saunaan muuta kuin yksin. Kaikilla keiden mulkut olen nähnyt niin jokaisella on vähintään ihan "normaalin" kokoinen eli ei mikään jätti kyrpä mutta ei tällänen katkarapukaan niin kuin minulla. Eli onkohan tässä jo jotakin "lääketieteellistä" vikaa kun noin pieni vai mitä mieltä te olette? Seisokissa se kuitenkin on noin 13-14,5cm eli vähän vaihtelee mutta silloinkin melko ohut eli esim. kortsu ei meinaa pysyä kunnolla paikoillaan ja tuppaa menemään aina rullalle tonne kärkeen jos siitä ei pidä kiinni. Meikäläistä nimittäin oikeasti vituttaa tuo pieni penis ja alentaa itsetuntoa ja häiritsee menemisiä ja tällä tarkoitan siis juuri kaikkia sauna iltoja ja vastaavia. Mutta siis vastauksia kehiin ja kertokaa omat mielipiteet!

1

438

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • kaalimato.com

      Hei,
      Useissa tutkimuksissa on todettu miehen jäykän peniksen olevan keskimäärin 13–16 cm pitkä ja varren ympärysmitan 11–13 cm. Myös 10–13 cm tai 16–20 cm pituiset penikset ovat varsin tavallisia (Virtanen, 2005). Eli sinulla on aivan normaalin kokokoinen penis.
      Peniksen koko vaihtelee yksilöstä riippuen lepo- tai perustilassa parista senttimetristä pariinkymmeneen senttimetriin. Sen koko vaihtelee iän, seksuaalisen kiihottuneisuuden ja myös lämpötilan mukaan.
      Tässä sinulle vielä linkki artikkeliin, josta voit lukea lisää ko. aiheesta: http://klubi.kaalimato.com/fi/Penisviisaus_i_page_level3_yleis_1207897745666_52

      Kondomeita löytyy useita eri kokoja ja sinun kannattaakin kokeilla kapeampaa vaihtoehtoa.

      Terveisin
      Kaalimato.com

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. IL - PerSut tykittää - Vaaralliset tappajat vankilaan jopa loppuelämäksi!!

      Entistä rajumpi elinkautinen tulee – Vaaralliset tappajat vankilaan jopa loppuelämäksi Henkirikosten uusijat voidaan ja
      Maailman menoa
      196
      22592
    2. Some kuhisee Sanna Marinista: "Wau"

      Sanna Marinia hehkutetaan. Muun muassa Jodelissa kommentoidaan The Sunday Timesin julkaisemaa kuvaa Marinista. Hän ant
      Maailman menoa
      99
      9889
    3. Sannalla tänään vuorossa The Daily Show

      Eli nyt mennään jo satiirin puolelle. Tuohan on vähän kuten Lindströmin ohjelma Suomessa.
      Maailman menoa
      56
      7765
    4. Äärioikeistopurran nukke Petteri Lapanen paniikissa

      Kun Suomen historian paras pääministeri antoi vankan lausunnon, kuinka "keskustelu politiikassa on käpertynyt lähinnä va
      Maailman menoa
      102
      6529
    5. SIELTÄ SE TULI: Kepu-Kurvinen: "Emme enää lähde punavihreään hallitukseen"

      Nyt muuten nauretaan loppuviikko, että tähänkö kaatui Lindtmanin pääministerihaaveet. "Antti Kurvisen mukaan puolue ei
      Maailman menoa
      193
      6257
    6. Tanskassa lain vaatimana Bovaer tappanut nautoja ja sairastuttanut

      Samaa myrkkyä myös Suomen lehmiin ollut tuloillaan, miten teidän tilalla? https://www.agriland.ie/farming-news/bovaer-m
      Maailman menoa
      67
      5861
    7. Ruotsalaisuuden Päivän virallinen liputuspäivä poistettava VÄLITTÖMÄSTI!

      Suomen valtion ja suomalaisuuden kannalta ei ole minkäänlaisia perusteita liputtaa virallisesti ruotsalaisuuden päivää,
      Maailman menoa
      61
      5350
    8. Täysi ryöpytys Sanna Marinille ulkomailla.

      https://www.iltalehti.fi/ulkomaat/a/f699d84f-fa53-4dba-8718-2c395017fc55 Sanna Marinin kirja saa todella tylyn vastaanot
      Maailman menoa
      51
      5253
    9. HS - Sanna Marinin kirja on priimaluokan vedätys!

      Kirja-arvio|Toivo on tekoja tulisi ensisijaisesti nähdä maineen rahallisen hyödyntämisen voimaannuttavana merkkipaaluna.
      Maailman menoa
      134
      4915
    10. Minja Koskelan "istumista" kertovassa uutisessa ei sanottu persuista mitään

      eli jälleen kerran äärivasemmistolainen valehtelee, hän kun väittää että juuri persut ovat lähetelleet Koskelalle vähemm
      Maailman menoa
      108
      4592
    Aihe