Onko kellään demareilla "paperit" kunnossa?

Tuntuu nuo todistukset ja tittelit olevan itse keksittyjä.

http://www.hs.fi/politiikka/Krista Kiuru harmittelee opinto-ohjaajatittelistä noussutta kiistaa/a1305613050974

Jokos se kuseniinan todistus on löytynyt?
167
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Eli suomeksi sanottuna on ollut jossain demareiden suojatyöpaikassa propakandistina.)))

Pitäisikin julkaista koko eduskunnan "työhistoria" ja ylioppilas, ym:t todistukset, ne vaikuttaisivat takuulla ihmisten äänestyskäytäytymiseen.
Voisi olla demuvalehtelijoille totinen paikka, kun alkaisi valheet paljastua opintojen ja koulutustensa suhteen.
Demareillahan on melkein ainoa koulutus ollut jokin "tehtävänimke" SAK:ssa.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


eikö yhtään rehtiä? kirjoitti:

Tuntuu nuo todistukset ja tittelit olevan itse keksittyjä.

http://www.hs.fi/politiikka/Krista Kiuru harmittelee opinto-ohjaajatittelistä noussutta kiistaa/a1305613050974

Jokos se kuseniinan todistus on löytynyt?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu