Missä on Putin..missä Putin..

http://kuvat.kaleva.fi/cartoons/d3bb3baa53724e5883febbab9ba977c8.jpg

Halonen ajoi golf kärryn puuhun.
Putin lensi jonnekkin. . . FST hakee. . . etsii . .
Ei näy kuin Heinäluoman pää vain.

Kuski Halonenkin jossain ? EI näy.
253
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Noin siinä käy Don Eerolle kun poisti varallisuusveron

Äänestä

Eikö tuo ole Ihalainen.
Sehän pruukasi olla Halosen völjyssä.

Oikein ministeri oli SAK rahalla. Jo silloin SAK aikaan.
Kirvesmies Ihalainen.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Huolestuttaa ! kirjoitti:

http://kuvat.kaleva.fi/cartoons/d3bb3baa53724e5883febbab9ba977c8.jpg

Halonen ajoi golf kärryn puuhun.
Putin lensi jonnekkin. . . FST hakee. . . etsii . .
Ei näy kuin Heinäluoman pää vain.

Kuski Halonenkin jossain ? EI näy.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu