Asennot joo

17+3=20

Minulla on suhde 10 vuotta vanhempaa mieheen, olen itse 35. Olemme nyt tunteneet usean kuukauden, ja harrastaneet seksiä. Kun tutustuin häneen, hän vaikutti todella sanoisko kokeneelta ja kiimaiselta, niin, että hieman arastelin aloitella seksiä hänen kanssaan. Mutta. Onhan hän kokenut ja kiimainen, mutta harrastanut ilmeisesti seksiä vain sängyssä ja yleensä vain itse ollen päällä.

Yritin nuorempana neitona tietenkin ehkä jopa päteä, ja päädyimme muutamaan otteeseen harrastamaan seksiä hänen autossaan, osittain siksikin, että muuta paikkaa ei ollut. Eihän siitä mitään tullut, muka liian vaikeaa....

Olen tarjonnut itseäni takaapäin, ollut päällä, mutta jotenkin tuntuu, että hän on vain jämähtänyt siihen yhteen ainoaan asentoon. Olisin kesällä antanut vaikka auton konepeltiä vasten, ehdotellut nyt saunaa ja vaikka mitä. Helvetti, olen salasuhteessa tuohon mieheen, ja ihmettelen, miksi en nuorempana ja kiimaisena hälle kelpaa kuin sängyssä.

Haluan tätä miestä koko ajan, ja jos kaikki menee ok, ottaisin vaikka itselleni kokonaan. Toivon vain, että hän naisi eri asennoista, siinähän sitä tutustuu toiseen.

2

403

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Mie vaan

      Hän on ilmiselvästi ottajatyyppiä, joka haluaa itse hoitaa homman ja naisen on oltava silloin alla. Voi olla ettei muussa asennossa saa?

      Itsekin olen hieman samantyyppinen mies, mutta toki haluan kokeilla kaikkea mitä nainen minulle haluaa tarjota. Tämä näkyy esim. naisen ollessa päällä, onhan se kiva kun toinen siinä liikkuu, mutta harva siinä jaksaa niin kauan ja sellaista liikettä tehdä, että laukeaisin, ellen sitten itse ala panemaan alta (nainen siis kurottautuu minua kohti, niin että pylly hieman nousee ja pystyn liikkumaan alla).

      Mutta tuo takaapäin asento, sitä en ymmärrä, ottajamiehellehän se pitäisi olla mitä kiimaisin asento ja itse ainakin saan siinä kaikkein helpoiten tyydytyksen, varsinkin jos tiedän että nainenkin siitä pitää.

      Voi olla että mies on ollut läheisyyden puutteessa kylmässä liitossa ja sen vuoksi saa eniten ollessaan navat vastakkain ja sinun päälläsi?

      • lifemocker

        "Olen tarjonnut itseäni takaapäin, ollut päällä, mutta jotenkin tuntuu, että hän on vain jämähtänyt siihen yhteen ainoaan asentoon. "

        ei tuo nyt kovin "ottajatyypiltä" vaikuta :D


    Ketjusta on poistettu 14 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Mitään järkeä?

      Että ollaan erillään? Kummankin pää on kovilla.
      Ikävä
      120
      1797
    2. Noniin rakas

      Annetaanko pikkuhiljaa jo olla, niin ehkä säilyy vienot hymyt kohdatessa. En edelleenkään halua sulle tai kenellekään mi
      Ikävä
      99
      1608
    3. Lasten hyväksikäyttö netissä - Joka 3. nuori on saanut seksuaalisen yhteydenoton pedofiililtä

      Järkyttävää! Lapsiin kohdistuva seksuaalinen hyväksikäyttö verkossa on yhä pahempi ongelma. Ulkolinja: Lasten hyväksikäy
      Maailman menoa
      49
      1144
    4. Kumpi vetoaa enemmän sinuun

      Kaivatun ulkonäkö vai persoonallisuus? Ulkonäössä kasvot vai vartalo? Mikä luonteessa viehättää eniten? Mikä ulkonäössä?
      Ikävä
      44
      1020
    5. Multa sulle

      Pyörit 24/7 mielessä, kuljet mun mukana, mielessä kyselen sun mielipiteitä, vitsailen sulle, olen sydän auki, aitona. M
      Ikävä
      29
      939
    6. Nainen, olen tutkinut sinua paljon

      Salaisuutesi ei ole minulle salaisuus. Ehkä teimme jonkinlaista vaihtokauppaa kun tutkisimme toisiamme. Meillä oli kumm
      Ikävä
      50
      866
    7. Mies, eihän sulla ole vaimoa tai naisystävää?

      Minusta tuntuu jotenkin, että olisit eronnut joskus, vaikka en edes tiedä onko se totta. Jos oletkin oikeasti edelleen s
      Ikävä
      46
      848
    8. Olet myös vähän ärsyttävä

      Tuntuu, että olet tahallaan nuin vaikeasti tavoiteltava. En tiedä kauanko jaksan tätä näin.
      Ikävä
      37
      800
    9. Okei nyt mä ymmärrän

      Olet siis noin rakastunut, se selittää. Onneksesi tunne on molemminpuolinen 😘
      Ikävä
      56
      788
    10. Onko sulla empatiakykyä?

      Etkö tajua yhtään miltä tämä tuntuu minusta? Minä ainakin yritän ymmärtää miltä sinusta voisi tuntua. En usko, että olet
      Ikävä
      37
      770
    Aihe