Arvokysymys kuoresta

Onkohan mitään arvoa Israelilais-Egyptiläis-(USA:lais) erikoiskuorella, jossa on kuvattu Sadat, Carter ja Begin allekirjoittamassa Israelin ja Egyptin välistä rauhansopimusta vuonna 1979.
Kielet kuoressa ovat jiddish, arabia ja englanti (samat kielet postileimassa)
1401
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Mene kirjastoon ja kysy sieltä postimerkki luetteloita ja katso sieltä kirjassa oleva hinta
on kyseisen kuoren myyntiarvo EI osto arvo

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Kuoripoika kirjoitti:

Onkohan mitään arvoa Israelilais-Egyptiläis-(USA:lais) erikoiskuorella, jossa on kuvattu Sadat, Carter ja Begin allekirjoittamassa Israelin ja Egyptin välistä rauhansopimusta vuonna 1979.
Kielet kuoressa ovat jiddish, arabia ja englanti (samat kielet postileimassa)

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu