vetoguru laittoi eilen veikkauksen täysin kyykkyyn! kuusi tuplaa osu yhteiskertoimella 114! hahaha!!! www.vetoguru.com
voi veikkaparkaa
tilin tehnyt
4112
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 4
Vanhimmat
Sitten kun tulee toimisto joka palauttaa vihjaamansa kohteen panoksen väärinmennessä kiinnostukseni voi herätä!
Nämä maksulliset vihjepalvelut hehkuttavat voittoja jälkikäteen nettisivuillaan, mutta eivät eivät laita edes yhtä ilmaisvihjettä sivulleen.
Jos nämä maksulliset vetofirmat laittaisivat edes muutaman vihjeen viikossa nettisivuilleen ja niistäkin muutama osuisi, niin se olisi ainut todiste siitä, että heidän vihjeet ovat osuvia.
Montakohan kymmentä vetoa vihjefirmat maksullisilla linjoillaan kertoilevat, joista voi osua yksi tai pari kohdetta eli suurin osa taitaa mennä täysin pieleen.
Ei se veikka konkurssiin mene, vaikka joka viikko tuhatkin taavettia voittas rahaa kertoimella 114.
Veikkaukselle samalla 50 000 jamppaa häviää keskimäärin 20 euroa.
Et veikkaus voittaa aina ja pelaaja häviää aina, jos meinaa yrittää rikastua.
Taavetti on tässä tapauksessa erittäin huono vertaus, mitä voittamiseen tulee. Taavetti ei ole koskaan voittanut mitään. Isossa jaossakin hän sai syntymälahjaksi pienen pilin, suuren pään ja navetallisen paskaa.
nää porilaiset ihmemiehet tietätpuljussa kehuvat itseään kokoajan...ellen väärin muista niin alkoivat joistain palautusprossistaan hehkuttamaan vasta useiden vuosien vihjaamisen jälkeen....oli niin tai näin,jokainen voi halutessaan ilmottaa useiden menneiden vuosien palautukseksi mitä vaan kun aiemmin ei mitään ole ilmoitettu...ensimmäinen lukema kun esitetään isoksi ja otetaan tuhansien vetojen otanta,voidaan vihjata monta vuotta päin persettä ennenkuin palautusprossa laskee alle sadan...tiedä niistä,mutta itse en niitten minuuttitolkulla kestäviin höpötyksiin usko,itseasiassa rupeaa vaan huvittamaan,hah