Olen niin, kyllästynyt tulemaan, huijatuksi että, päätin, sulkea pelitilini, Paffilla, lopullisesti,
Paf huijasi, rahani
13
520
Vastaukset
- yyyyccccccddddd
jaa, minäpä en sulje.
- ex-paf asiakas
jokainen valitsee itse kaivonsa jonne rahansa heittää. onnea matkaan kaveri!
- joopa joo
Ja taas tulla itkemään huijaamisesta,kun on ihan itse vapaaehtoisesti laittanut rahansa ihan täysin luotettavalle ja toimivalle paffille.
Ole sitten pelaamatta jos häviäminen ottaa noi koville! - joopa joo
Ja taas tulla itkemään huijaamisesta,kun on ihan itse vapaaehtoisesti laittanut rahansa ihan täysin luotettavalle ja toimivalle paffille.
Ole sitten pelaamatta jos häviäminen ottaa noi koville!- naama ruskeena.. :)
miltäs se raffen sontaluukku maistuu?
- paffani
paf on tosiaan luotettava ja nopea..yks päivä voitin puolen päivän aikoihin double jp:sta 950€..oli puol neljältä tilillä. eikä tarvita mitään kopioita tileistä, laskuista
Ovat alkaneet jo isoista voitoista kysellä tietoja.
- hubbabubba5
Tottakai ne koittaa hidastaa ja vaikeuttaa tuota voittojenkin nostoja,että voittessakin vituttais mahdollisimman paljon,Ei tuolla muutenkaan enään pelaileen ole pystyny,koko ajan ahistaa alusta alkaen,Parempiakin NetEnt kasinoita on laajemmalla ja paremmalla pelivalikoimalla.
- pelaaja_x
paf kyl on ihan ok mesta mikäli saa kotiutettuu mut jumalauta ku ne pelit imee kaiken. jatkan pelailuani muualla..
- onnellinen olotila
Olen pellannut paffin pelejä noin kolme vuotta, pienillä panoksilla, noin 30 euroa viikossa. Alkuun voitin pieniä voittoja (rahasummia) plus pleikkarin ja vegasin matkan ( ensimmäisen puolen vuoden aikana). Siihen loppuivat minun voitot. Sen jälkeen en ole voittanut käytännössä mitään ( kun en itsekkään pelipanoksiani korottanut). Suurin voittoni on ollut alle sata euroa (kertavoittona). Olen ilmeisesti asiakas joka ei voitoista huolimatta alkanut pelaamaan suurilla panoksilla ja minua ei kannata lahjoa eikä voittoja minulle antaa sillä en ole tuottoisa asiakas. Olen luopunut tilistäni jo noin 3 kk. sitten ja myönnän että pelaaminen minua kiinnostaa mutta haluan katsoa tarkkaan kenen koneisiin rahani laitan.
- jårkeä on
niin minäkin
- Dillekallepalle
Joo,ihan hyvä vaihtoehto sulkea tuolta pelitili,kun se vaan onnistuis kivuttomasti :)...aikas kauan sai tehdä töitä,että suostuivat tajuamaan,etten halua mitään väliaikaista taukoa,vaan sulkea pelitili lopullisesti.Rupesivat jopa uhkailemaan,etteivät enää mahdollisesti avaa uutta tiliä minulle tuonne,johon minä,että hyvä,se on tarkoituskin :) Paffitonta uutta vuotta!!!
- https://www.mamamiab
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
IL - PerSut tykittää - Vaaralliset tappajat vankilaan jopa loppuelämäksi!!
Entistä rajumpi elinkautinen tulee – Vaaralliset tappajat vankilaan jopa loppuelämäksi Henkirikosten uusijat voidaan ja15214486Some kuhisee Sanna Marinista: "Wau"
Sanna Marinia hehkutetaan. Muun muassa Jodelissa kommentoidaan The Sunday Timesin julkaisemaa kuvaa Marinista. Hän ant408326Äärioikeistopurran nukke Petteri Lapanen paniikissa
Kun Suomen historian paras pääministeri antoi vankan lausunnon, kuinka "keskustelu politiikassa on käpertynyt lähinnä va486072SIELTÄ SE TULI: Kepu-Kurvinen: "Emme enää lähde punavihreään hallitukseen"
Nyt muuten nauretaan loppuviikko, että tähänkö kaatui Lindtmanin pääministerihaaveet. "Antti Kurvisen mukaan puolue ei1695677Onko rajojen kiinnipitäminen ihmisoikeuksien vastaista?
Maahanmuutosta puhutaan usein niin kuin kyse olisi vain numeroista ja rajoista. Kyse on kumminkin ihmisistä, jotka halua3124447HS - Sanna Marinin kirja on priimaluokan vedätys!
Kirja-arvio|Toivo on tekoja tulisi ensisijaisesti nähdä maineen rahallisen hyödyntämisen voimaannuttavana merkkipaaluna.694317Minja Koskelan "istumista" kertovassa uutisessa ei sanottu persuista mitään
eli jälleen kerran äärivasemmistolainen valehtelee, hän kun väittää että juuri persut ovat lähetelleet Koskelalle vähemm544068Täysi ryöpytys Sanna Marinille ulkomailla.
https://www.iltalehti.fi/ulkomaat/a/f699d84f-fa53-4dba-8718-2c395017fc55 Sanna Marinin kirja saa todella tylyn vastaanot263975"Rauhanomainen" miekkari hesassa: "Eläköön aseellinen vastarinta" - lakana
Kyseessä on Suomen Palestiinalaisten yhdistyksen viime perjantaina järjestämä ”Hiljainen kynttiläkulkue Palestiinalaiste1153730Monella äärivasemmistolaisella C-paperit armeijasta
Kuinka kävisi sodan tullen noille? Puolustusvoimat huomauttaa, että C-luokituksen saaneiden sijoittumisesta sodan aikan692713