Tää saattaa kuulostaa tyhmältä mutta oon miettiny et sitten ku poikaystävä haluis nuolla mun pillua niin entä jos se silleen maistuu/haisee pahalta ku se nuolee sitä? :/ Vaikka pesisinki pilluni ennen sitä sessiota ni silti varmaan pelottaa!
mitä jos pillu haisee..?
apua
1811052
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 18
Vanhimmat
Jätkät tykkää sen mausta ja hajusta. Vaikka se maistuukin ehkä vähän kalalta... :) Kannattaa kokeilla kuitenkin, se tuntuu ihanalta.
En tiedä mitään ihanampaa kuin rakas vaimo sängyllä pillu paljaana.. siihen sitä haistelemaan ja nuuhkimaan.. terskan päähän herahtaa pian tehotippa. Hetken pillua nuuhkittuaan on ihana käydä kielellä häpyhuulten sopukoita nuolemaan. Lopulta pitkin vedoin edetä klittaan ja kielellä hellästi ja rajusti sitä hyväillä. aaah se on ihanaa! Ja vaimo tykkää!
Olen ammattilainen tällä alalla, ja sanoisin että yleensä pillu haisee kuselta. Ja se hieman etoaa.
Ei pillu haise,jos ajatte kaikki siltä alueelta olevat karvat pois.
ensin ja sen jälkeen hommiin. Sen jälkeen tuoksu on luonnollinen ja ihan ok,miehet tykkää puhtaan pillun tuoksusta,joka ei ole paha.
Tilaa makuliukuvoidetta...Pillu maistuu ja haisee hyvälle.. niitä saa esim. netitse huomaamattomassa paketissa tältä yritykseltä tilattua.
http://www.sexmovie.cc/
Voin olla varma että poikaystäväsi ihastuu ikiajoiksi...
mutta vasta sit kun oot itse siihen valmis. ei sun ole pakko antaa hänen nuolla... miehet on joskus niin tyhmiä et ne voi kommentoida mitä sattuu ja sit jos et ole varma itsestäsi niin sulta menee maku koko hommaan.
ei se terskakaan haise todellakaan usein hyvälle. yleensä on koko päivän hautunu housuissa, joten turha puhua naisten hajusta.!!!!!!
haistanut ja maistanut moleempia,mutta kulli haisee enemmän,vaikka suihkussa oltais...
Olen 22-vuotisen panijan urani aikana nuollut useita vittuja, ja vaikka jokaisessa on semmoinen ominaistuoksunsa niin pahalle haisevaa vittua en ole vielä maistanut tai haistanut. Jokaisen haju sen sijaan saa kullin seisomaan kuin lipputanko, uskoisin että sama pätee myös poikaystävääsi, hänen mielestään pillusi ei pahalta haise koskaan.
Toivotan sinulle ja poikaystävällesi antoisia hetkiä ja ihania orgasmeja suusekin parissa.
Ajattelin aikanani samoin ja pelkäsin samaa asiaa, mutta voin vakuuttaa että pelkosi on turha, varsinkin kun poikaystäväsi sitä itse haluaa. Enpä ole itsekään ikinä pahanmakuisa pillua maistanut, joten taitavat olla huhupuhetta.. ;) Rohkeutta vaan, nautit varmasti..
siis jossain vaiheessa kkertoahan nainen ei niin kamalan herkulle haise eikä maistu.Yleensä ihan vähän ennen(päivä tai pari) menkkojen alkua,joten ei kanata ihmetellä mutta ei ehkä ajoittaa tapahtumaa tähän..
Tuokin on osittain totta, oma naiseni pystyy sanomaan aika tarkkaan milloin menkat on tulossa.. Mutta sehän ei ole ongelma, kun siinä on vain ne pari päivää.. Mutta se maistuuko silloinkaan pahalle, on kyl edelleen makuasia. erilaiselle ehkä ja voimakkaammalle..
Mä sanon, että vaikka olisin suihkunraikas ja karvaton niin mieheni ei pilluani nuole... eli voi olla hyvinkin mahdollista, että jätkä ei pidä kyseisestä puuhasta... meillä on niin, että minä en pidä suihinotosta antajana, mutta saajana kyllä ja miehellä sama... eli meillä sitä touhua ei kovin usein harrasteta.
Jätkäni sanoo, että limat ym. ei ole kivoja ja sitä ällöttää.
Kerra tyttö oli mahallaan ja luulin sen olevan selällään, aikani pimpsua nuolin ja alkoi olla paskan maku suussa
Kaksi kertaa olen pillunhajusta pakittanut jalkovälistä päineni pois pois. Eka oli nuori tyttö joka jakoi aika vapaasti, pesut vain unohtui useammaksi päiväksi.
Toinen vanhempi heppatyttö, saunapuhtaana sai siten että päivän hiet lisähikoiltiin lauteilla, pesuksi riittä ämpärillinen vetää kaadettuna päälle.
Kunpaakaan en todellakaan nuollut, sormilla hoitelin lämmittelyt ja lopuksi siementankkaus. Sitten käsi ja alapesulle yksin.
Kokeile tätä videon konstia:
https://www.instagram.com/reel/DWB1zcOjPmH/?igsh=MWFqMGxkeTl4bW9wOA==
Mitä pahemalle ja pesemättömälle pillu haisee niin sen kiihottavampaa sitä on nuolla. Kunnon karvat ja päivän kuivuneet kuset on taivas maan päällä.