Jos Matti on lehdissä!

En osta enään yhtään lehteä jossa on jotain NYKÄSESTÄ!
8765
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 8

Vanhimmat

EIPÄ SUN TARVII ENÄÄN OSTAA LEHTIÄ...HAHHAAAA

Äänestä

Kieltämättä, "pikkisen" liikaa juttuja ollu, joka helvetin päivä jotain, ja tosi tyhmää kaiken lisäksi.
Onks kukaan ostanu seiskaa tänään, onko tästä yli julkkiksesta juttua siinä ??

Äänestä
  • Katselin tänään pikaisesti läpi. Korjatkaa jos olen väärässä mutta en muista uusimmasta seiskasta yhtään juttua Nykäsistä :) Voiko olla tosi??

    Äänestä

  • seiskaa vaikka sen ilmaiseksi saisin. Se kun on niin täynnä paskaa ettei sitä ilkeä käyttää edes sytykkeenä. Rupeaa muuten sauna haisemaan ihan sikalalta.

    Äänestä

  • Boikotoija kirjoitti:

    seiskaa vaikka sen ilmaiseksi saisin. Se kun on niin täynnä paskaa ettei sitä ilkeä käyttää edes sytykkeenä. Rupeaa muuten sauna haisemaan ihan sikalalta.

    ostamista, jos ilmaiseksi saa.

    Äänestä

  • Äly kirjoitti:

    ostamista, jos ilmaiseksi saa.

    mutta jos kirjoitukseni häiritsee sinua niin muutetaan sanan ostaa tilalle ottaa. Kelpaako nyt?

    Äänestä

  • A II kirjoitti:

    Katselin tänään pikaisesti läpi. Korjatkaa jos olen väärässä mutta en muista uusimmasta seiskasta yhtään juttua Nykäsistä :) Voiko olla tosi??

    Ainakaan lehden kannessa ei ollu mitään, nyt siinä komeilee aviopari Räikkönen, ovat niiiin pettyneitä

    Äänestä

Kylläpä Nykänen on suosittu aihe.Vaikka ihmiset valittaa miten siitä on niin paljon juttuja lehdessä ja et he ei jaksa enää lukee yhtään juttuu
hänestä,niin he jaksavat kyllä keskustella.Viime
aikoina Matti ja Mervi ovat olleet suosituimmat
puheenaiheet.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Boikotti kirjoitti:

En osta enään yhtään lehteä jossa on jotain NYKÄSESTÄ!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu