Onko totta että....

firman luottamusmies sai fudut ja % takia? Ihme huhuja kuulee, mutta kukaan ei tunnu uskaltavan sanoa suoraan miten asiat on. Näinkö sitä luottamusta ylläpidetään.
3133
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Oliko tämä tosiaan PK-sudulla? Pk-sudulla tapahtuu paljon asioita, mutta niistä vain ei kerrota sinulle. Me kaikki tiedämme 100% totuuden. Voi herran tähren.

Äänestä

sinä, ku noin kovasti sattui. jk. oli se PK-seudulla koska pk-seudun kuski asiasta osasi vihjaista. Ja juu pk-seudulla tosiaan tapahtuu paaalljooon asioita. Fu..Id !

Äänestä

varmistuksen ja ihan ilman näitä koiria. Totta oli! Kaiken huipuksi hemmo oli jopa , tai en sanokkaan... No ehkä sen verran, että Jutta voi olla porukastaan ylpeä.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


jonkun PK-sudun kirjoitti:

firman luottamusmies sai fudut ja % takia? Ihme huhuja kuulee, mutta kukaan ei tunnu uskaltavan sanoa suoraan miten asiat on. Näinkö sitä luottamusta ylläpidetään.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu