SUNNYCENT

Siis saako joku (muu kuin asiakaspalvelu vastauksissaan) sunnycentistä voitot ajallaan.

Onko systeemi niin, että uusille lähetetään sitouttamisen vuoksi, mutta vanhat saavat kirjoitella jatkuvasti kuukausia vanhoista voitoista, jotka eivät tule?????

Nyt vastausta sunny ja ennen kaikkea voitot liikkeelle. Kertokaa syy julkisesti!!!! Ole rehellinen Kanerva ja vastaa kysymyksiin tulemalla esiin kolostasi. Hyväksyttävät syyt ymmärretään, mutta ei vedätystä.
8195
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 8

Vanhimmat

Lopetin välillä ostamisen kun kuukaustolkulla sai odottaa tuotteita. Kun olin saanut kaikki voitot niin ostin jälleen huutoja,,, ja kas vain, eipä sieltä mitään voittoja lähde vaikka kuinka lähettelee meiliä ja kyselee.

Äänestä

Nihkeää on. Edellisestä vuodesta viisastuneena en edes ajattele huutavani mitään pukinkonttiin Sunnystä.

Äänestä
  • Sieltä saa kerjätä voittoja eikä kaikkia sittenkään tule. Elokuusta lähtien olen odottanut erästä voittoa, kirjoittanut ja kirjoittanut... Vastaus tulee muttei tuotetta.

    Äänestä

Ottakaa yhteyksiä edelleen [email protected] niin saadaan yhdistettyä voimat voittojen saamiseksi.

Myös sunny otti yhteyttä, mutta tuskin heillä on saamattomia voittoja. Ihmettelivät, kun niemi_kari ei ole asiakas. Heh, ei tietenkään tuolla nickillä. Ei tästä selviä niin, että lähettää voitot vain suurimmille oikeuksiensa vaatijille.

Petoksen ja törkeän petoksen rajana on oikeuskäytännössä ollut yleensä n. 7000€, tiedoksi muillekin, kun sitä kyseltiin.

Äänestä
  • Otimme yhteyttä koska olisimme halunneet selvittää asian jos kyseessä on jokin vanha toimittamaton voitto ja tällä nimellä ei löytynyt asiakasta. Toimitamme tuotteita jatkuvasti kaikille asiakkaille ja asiakaspalveluun yhteyden ottaminen jos voittoja on jäänytt saamatta, on nopein tapa päästä asiassa eteenpäin.

    Terveisin
    Sunnycent

    Äänestä

Eipä tuu voittoja enään kotiin 21 päivässä maksetusta.
Mistäköhän mahta olla syy? (likviditeetti ) ?

Äänestä

uppia

Äänestä

Katsokaa senttareiden maksuhäiriörekisteri, maksaa noin 5 euroa, eipä tarvitse enää ihmetellä, miksei joku firma saa toimitettua tuotteitaan. Itse tein näin senttarlle, jonka toimitukset luvattoman paljon myöhässä. Se selvensi kyllä asiaa.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Saako joku kirjoitti:

Siis saako joku (muu kuin asiakaspalvelu vastauksissaan) sunnycentistä voitot ajallaan.

Onko systeemi niin, että uusille lähetetään sitouttamisen vuoksi, mutta vanhat saavat kirjoitella jatkuvasti kuukausia vanhoista voitoista, jotka eivät tule?????

Nyt vastausta sunny ja ennen kaikkea voitot liikkeelle. Kertokaa syy julkisesti!!!! Ole rehellinen Kanerva ja vastaa kysymyksiin tulemalla esiin kolostasi. Hyväksyttävät syyt ymmärretään, mutta ei vedätystä.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu