Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

Miten munan saa takapuolesta pois??!

Auttakaa, miten kananmunan saa pois pepusta jos on sinne luiskahtannu?? Vastatkaa pian!!!
8949
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 8

Vanhimmat

Kun olet sitä aikasi hautonut, niin tapahtuu kuoriutuminen.

Äänestä
  • Tuskin kuoriutuu. Ei ole kukon polkema.

    Äänestä

Seisaaltasi mene syvään kyykkyyn ja yski.

Äänestä

Vedät kumihanskan päähäsi ja kotkotat. Sitten luonto hoitaa loput.

Äänestä

Keitetty vai raaka ?

Äänestä

Käy kakalla.

Äänestä

buahhahaahhahaahahahaaa todella hyviä neuvoja...nauran kaksin kerroin

Äänestä

Tankkaat piimää ja rieskaa. Kun tarveaineet on tekeytyneet, pierasta ravvautat. Mutta elä osottele kettää sillä persiellä ettei käö pahasti.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


uhuhuh :( kirjoitti:

Auttakaa, miten kananmunan saa pois pepusta jos on sinne luiskahtannu?? Vastatkaa pian!!!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu