Julkkisbiukkomiehiä?

Ainakin Jari Sarasvuosta on ollut puhetta tiedä häntä
5216
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Itse olet Ruskean Reiän Ritari. Muistathan

Äänestä

To be...

Kauheeta.Kerro lisää.

Äänestä

Jussi Halla-aho. Hillalla strap-on-urakkaa usein.

Äänestä

Jari Heinonen oli tunnettu hinaaja Espoossa aikanaan. Kaitaan alueen "sankari". Muutti nimensä Sarasvuoksi identiteettikriisissään.

Äänestä

Ohjaaja Jenny "Olli" Saarela-Banerjee

Äänestä

Kommentoi aloitusta


To be or not to be kirjoitti:

Ainakin Jari Sarasvuosta on ollut puhetta tiedä häntä

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu