Tänään nähtiin

mutta käänsit jostain syystä kasvosi poispäin minusta. Miksi? Olisi ollut kiva nähdä edes pieni hymy kasvoillasi.
2106
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Vastaan tähän - kuljen ajatuksissani ja en aina tarkkaile ympärilleni enkä tarkoituksella käänny pois kohteestani. Etenkin nyt olen syvissä mietteissäni. .

Saat varmasti kauneimman hymyni, kun osut täysin kohdalleni - ja hihkaiset, että huomaan. Kokeile!

Äänestä
  • Ok, kokeilen siis seuraavan kerralla sitä, että kun nähdään, tarraan sinuun kiinni ja huikkaan kovaan ääneen moi! Josko sitten heräät mietteistäsi ja huomiot...?

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


kadunkulmassa kirjoitti:

mutta käänsit jostain syystä kasvosi poispäin minusta. Miksi? Olisi ollut kiva nähdä edes pieni hymy kasvoillasi.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu