aina seksihulluihin naisiin. Aina kun tutustuu hieman paremmin, on paljastunut nymfomaanisia, ei normaaleja piirteitä.
Ihastun näköjään
Näin aina käy
25200
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 25
Vanhimmat
onpa harmillista
Siitäkin voi "parantua", jos sexiä on liikaa, siitä pitää sanoa..
Haluatko seksiä peiton alla hiljaa valot ja silmät kiinni, ehkä pikkuisen naisen pimppiä ensin hyväilet, hyppäät lähetyssaarnaajaksi ja panet pari minuuttia ja sit suihkuun.
Ootko siis sellainen?
Ja sä oot impotentti, surku!!
Minkäs sille voi
et valittas pliis!!
vikaa kaikissa muissa, on todennäköisempää, että vika itsessä.
oletko a-seksuaali?
ja ne aina jättää sut, tänne aina päädyt...
Harva mies valittaa saaneensa seksiä liikaa?
taidat puhua jostain muusta ??
No onko normaalia joka päivä sekstailla, ei mulla ainakaan
Älä muuta tarinaa että olisit nainen ,olet mies kuitenkin
Wink...Wink;DDD
no voi harmin paikka, heitätkö ne minulle koska minulla ei käy flaksi koskaan
Aloittaja on nainen. Sen tiedän, mut en tajua, miks tollasta kirjoittaa;P
Aloittaja on nainen ja ihastuu naisiin. Ei siinä mitään.
Mulla sama juttu miesten suhteen. Vain se kiinnostaa.
Se nyt itsellä ainakin on sillätavalla että kun on todella kauan ollut kokonaan ilman niin sitten kun on mies vieressä ei malttaisi lainkaan lopettaa.
Herrajumala. Toiset saavat sooloilla ja olla puutteessa, kuten minä. Tosin oma valinta, kun ei pelkkä panosuhde iske. Toisilla on taas seksiä riesaksi asti. Elämä on.
ihan samaa mieltä....toiset saa olla yksinänsä vaik ois ihan ok-näkösii tai tutustuu joihinki pelleihin pelkästään....
Siis ihannehan olisi itselle, että olisi se oma "pervoilukaveri", jonka kanssa toteuttaa fantasiansaja halunsa. Hulluttelulla ja huumorilla höystettynä. Kuitenkin niin, että suhde ei olisi vain pelkkää panemista. Yhdessä viihtymistä ja tekemistä. Joku josta pitää kiinni ja nukahtaa kainaloon, joskus ilman seksiäkin. Nyt menee herkäksi;) Pois haaveilemasta ja takaisin todellisuuteen.
Samat aatokset, mutta ilman hymiöitä.
Aletaan seksisuhteeseen?
Ja sinä et voi vastustaa nymfin viettelyä. Typeryydessäsi vain vikiset ja kieroilet ja ihmettelet. Miehet eivät valita.
Onnea vaan nymfien kanssa. Sitähän Sä haluat.
En ole lesbo, vähäisessäkään määrin. Enkä nymfi, mikäs sitten..? Iloinen seksihullu Nainen.