Hei. Olen tulossa muualta Haminaan jakamaan parastani. Mikä olisi paras paikka Haminassa tavata varakkaita liikemiehiä?
Jakamisen paikka
Tyttö pohjoisesta
11610
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 11
Vanhimmat
Ei täällä ole /käy varakkaita bisnes-miehiä. jos työtön kelpaa niin niitä notkuu torin laidalla pullo suussa ja hymynvirne naamalla.
Olet raukkamainen, kun samalla nimim. kirjoitat sikamaisuuksia.
Itse laitoin kysymyksen auton katsastuspaikoista, mutta joku käytti samaa nimimerkkiä laittamalla yllä olevan viestin.
Säälittää, mikä oli tarkoituksesi? Tiedätkö että sinun henkilöllisyys saadaan selville, koska joka liittymästä jää "omat merkkinsä".
Etsi ihan rauhassa seuraa, jos sen puutteessa olet, minulla seuraa riittää muutenkin, mutta ota oma nimimerkkisi!
Olisiko syytä parkumisen sijaan rekisteröidä nimimerkki, niin ettei kukaan muu voi käyttää nimimerkkiäsi?
ei täällä kantsi pesää myydä vaan percereikää siitä kun saa paremman hinnan ja itä-naapurin vosut polkee hintoi.
Hei, olen tulossa muualta Haminaan selvittämään henkilöllisyyttäni. Mikä olisi paras paikka Haminassa sen selville saamiseen?
Kysy matkustajakoti Lokin respasta, siellä tiedetään.
Kiitos. Menen heti sinne. Jospa katsastaisivat autoni samalla. Tämä ei ole seuranhakuilmoitus, vaikka joku sitä samalla nimimerkillä väitti.
ja sitä parasta taidan nuolettaa poroilla siellä kotikonnuilla
Kiitämme lämpimästi.
kyllä tätä palstaa seuraamalla saa hyvän käsityksen tänne kirjoittajien älykkyydestä! tyhmiä piisaa... buahahahhhaaa
itsekin kirjoitit :)