Skeebut hyökkää nyt Kyllöstä vastaan

Mutta Kyllösellä on pääministerinkin tuki.
4<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

..ja Rockefellerit rahoittivat jo 1917 venäjän vallankumousta, koska kommunistit ovat hyödyllisiä idiootteja suurelle rahalle!

Äänestä

herraklubi heittää pian Kyllösen pois

Äänestä

Tai liian tyhmä
Siksi punikki onkin

Sentään ministeri ja kuin jokin huoltoaseman siivooja

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Skeebut panikoi kirjoitti:

Mutta Kyllösellä on pääministerinkin tuki.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu