Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

MAAAAALEJAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA

JEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE
Jääkiekossa tehtiin MAAAAAALEJAAAAA.....
Yli 3,5 maalia paukku joka suomi jääkiekko ottelussa.
Tällaisia otteluita lisää, niin meikä laittaa 1000 euroo suomi jääkiekko rekalle joka ottelusta yli 3,5 maalia.
2<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Paljon saa kerrointa yli 3,5 maalille? 1.01?

Missä Kyösti? Lopettiko häviämisen ja siirtyi mopin ääreen?

Äänestä
  • Pullonkeruurintamalla on pitänyt niin kiirettä, ettei ole ehtinyt betsata. Kjäh, no ei, vaan Kyösti on yksinkertaisesti ollut ylirasittunut, eikä ole jaksanut scoutata. Pariin viikkoon ei ole mahtunut kuin muutama lohdutusvoitto, joten piti pysähtyä miettimään, että onko tässä mitään järkeä. Täytynee tehdä sellainen korjausliike, että karsii turhat sarjat pois valikoimasta ja betsailee vain niitä, mistä voi tullakin rahhoo. Kyöstihän pärjää oikeastaan vain koripallossa, Sveitsin lätkässä ja Ligue 1:ssä. NFL, Ligue 2 ja Itä-Euroopan lätkä ovat tällä hetkellä hyvin kryptisiä kohteita, joten Kyösti ei enää niitä scouttaa, vaan saattaa vain peesata muilta muutamia satunnaisia hakuja. Että silleen ja tälleen. Kyösti siis rationalisoi toimintaansa ja keskittyy tästä lähin vihjailemaan lähinnä NBA:ta ja Euro-korista. Kyllä hän tietenkin muitakin hakuja heittelee palstalle, mutta niihin voi sitten suhtautua suuremmalla varauksella. Jalkkiksen Eurooppa Liigaa on ihan kiva scoutata, joten se säilyy repertoaarissa, vaikkei sieltä aina tulekaan nasautuksia.

    Tänäänhän siellä olisi taas NBA:ta. Täytyy katsoa, josko illaksi löytäisi pari hakua. Kyösti vasta totuttelee tasoitusvetoihin, joten tämä alku on ollut vähän hakemista, mutta eiköhän meno tästä parane ja voittoprosenttikin nouse et sillei hei!

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Yli 3,5 kirjoitti:

JEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE
Jääkiekossa tehtiin MAAAAAALEJAAAAA.....
Yli 3,5 maalia paukku joka suomi jääkiekko ottelussa.
Tällaisia otteluita lisää, niin meikä laittaa 1000 euroo suomi jääkiekko rekalle joka ottelusta yli 3,5 maalia.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu