Kataisella kynsilakkaa

663
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

Kaappihomo se onkin. Stubbin salarakas.

Äänestä

Ja käyttää naisten alusvaatteita.

Äänestä
  • Jyrkillä näköjään Maximikoon anustappi käytössä, kun hymyilee niin onnellisen näköisenä.

    Äänestä

jepjep

Äänestä

Seuraavaks kajalia ja poskipunaa ?

Äänestä

Jykken muija on ihan kade ... Jykke ottaa Soinilta paremmin suihin kuin hän ...

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Entinen kok kirjoitti:

http://www.verkkouutiset.fi/index.php/politiikka/103-politiikka-paauutinen/113028-jyrki-kataisen-kynnet-maalattiin-startup-tilaisuudessa

Maa tarvitsee pääministerin.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu