Jokin vasuri lapsellinen palstalla

Sitä omaansa kertoo yökaudet
5<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Avaa omaksi huvikseen vanhojakin

Äänestä

Voi se olla kapi_korhonenkin.
Oletko kapi ?

Äänestä
  • Kapi siellä puree kultahampaitaan raivon vallassa fitutuskäyrä on melko korkealla luuserilla...:)

    Äänestä

rysssä-ernesto ..minä

Raivostutti ja nostin sonnimiehen avauksia..

Nyt rauhoituin kun sain punaisia tabuja

Äänestä

Joko Erneston mielenosoitus ohi ?

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Kehitysvammainen _ kirjoitti:

Sitä omaansa kertoo yökaudet

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu