Pitääkö paikkansa

..että Porissa poliisi tai joku viranomainen olisi paljastanut neljä laitonta kotilatausta ja nyt konee on kanissa. Ja kuulemma lisää tulossa ?
Vai pelotellaanko vaan...
3209
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Pitää paikkansa ja osa on tapahtunut opiskelija-asuntoloiden verkossa.

Äänestä

Joo-o, paikalle tuli myös karhuryhmä ja huhu kertoo että olivat ihan IV:ta eikä standardi keppanaa...

Äänestä

Toivottavasti tyhmempi osa kansasta pistetään rautoihin ja pakkopaitoihin latailuistaan, oppivat tavoille.
Ne, joilla on järkeä päässä, saavat ilmaisen musiikkinsa muualta vaivattomasti ja huomaamatta.

Lakiemme mukaisesti nykyään saa ladata netistä mitä vaan, kunhan ei jakelele sitä eteenpäin.P2P ohjelmilla jaat sitä automaattisesti ja niitähän käyttävätkin vain totaaliset ääliöt jotka tahtovat myös viruksia ja muuta paskaa koneelleen.Onnea kuulusteluihin, pellet.

Taidanpa laittaa tästä hieman MUSIIKKIA soimaan josta en ole maksanut latiakaan, ja vielä aika helvetin lujaa että naapuritkin kuulee miten soitto käy!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


11111111112 kirjoitti:

..että Porissa poliisi tai joku viranomainen olisi paljastanut neljä laitonta kotilatausta ja nyt konee on kanissa. Ja kuulemma lisää tulossa ?
Vai pelotellaanko vaan...

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu