Etkö sä mies tykkää

musta enää :(
5215
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

kirjoitat, mutta tällaiset palstat kyllä kuolettavat tunteita tehokkaasti. Miksi täällä kirjoitat, jos joku on sinulle tärkeä?

Äänestä

mutta kukaan nainen ei tykkää oikeesti miehestä, leikkii vaan :(

Äänestä
  • minä ainakin tykkään hänestä tosissani ja enemmänkin

    Äänestä

Ei täällä kukaan tykkää kenestäkään, leikkiähän tää on. Miinustelkaa vaan mutta peliareenahan tää useimmille on, roolipeliä. Kirjoittelusta kiinnostuneet ihmiset huvittelee aikaa tappaakseen. Kukaan ei oikeasti tunne ketään. Jos oikeasti tykkää on yhteydenpito erilaista kuin anonyymipalastalla runoilemista.

Äänestä

Kysyppä se asia mieheltä suoraan äläkä kaikilta palstalaisilta.

Saat sen oikean vastauksen.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Tuntuu vähän siltä kirjoitti:

musta enää :(

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu