Mitä #¤#"¤

#¤#"¤#"

Minkä takia uimalakki haluaa tahallaan tuhota tätä surkeeta seuraa? Kukaan ei saatana tajua miksi ässäjämä on edes kokoonpanossa? Mee vaikka italian sarjaan kusipää. Tekee helvetin hienoo tiimihengelle kun tää mulkku perseilee joka pelissä. Mutta uimalakki haluaa tuhota Lukon täysin. Peluuttaa näitä paskoja ja kolmeen ketjuun toises eräs, mitä kukaa ei tajua. Tälle kusipäälle tehtii pitkä sopimus En oo ainuttakaan haastattelua kuunnellu uimalakilta enkä kuuntele. Kiitos mulkku.

7

238

    Vastaukset 7

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • !#"¤#!"¤#"

      Dufva vihaa Lukkoo ja valmentaa sitä. Mukava Vehasenkin torjua maalis. Liigan paras moke mutta joukkue ei pelaa tietenkää tolle kusipäälle.

      • #¤#!"¤#"¤

        Vuori tilalle ja rentous peliin. No vaikka mölli keinonen joku muu.


      • ¤#"¤#"¤#"¤
        #¤#!"¤#"¤ kirjoitti:

        Vuori tilalle ja rentous peliin. No vaikka mölli keinonen joku muu.

        Vehasen unelma voittaa mestaruus Lukossa. 6 edellistä noin 93.5. Helvetin reilua Vehaselle tämä tilanne. Tolla kusipäällä ei voiteta mutta Vuorella kyllä. Vittuun koko johtoporras, Mokka saa toki olla siellä aina.


      • !#¤!"#¤!"#!"
        ¤#"¤#"¤#"¤ kirjoitti:

        Vehasen unelma voittaa mestaruus Lukossa. 6 edellistä noin 93.5. Helvetin reilua Vehaselle tämä tilanne. Tolla kusipäällä ei voiteta mutta Vuorella kyllä. Vittuun koko johtoporras, Mokka saa toki olla siellä aina.

        Tilanne vaatis suurta mielenosotusta joka kotipeliin rauman bojilta. Eihän nekään ansaitse tätä. Ehkä liigan mahtavin porukka ja täytyy kärsiä.


      • #"¤#¤#"¤#"¤
        !#¤!"#¤!"#!" kirjoitti:

        Tilanne vaatis suurta mielenosotusta joka kotipeliin rauman bojilta. Eihän nekään ansaitse tätä. Ehkä liigan mahtavin porukka ja täytyy kärsiä.

        Lakana Dufva ulos ja huutoja koko pelin ajan.


      • #!"#¤!"¤"!"¤
        #"¤#¤#"¤#"¤ kirjoitti:

        Lakana Dufva ulos ja huutoja koko pelin ajan.

        Uimalakki menetti otteen jo tappuras, eiku tänne. Vittumaisinta et tolla runkulla on kait puolen milin sopimus. Lukkohan maksaa aina liikaa kaikille. Ota ne rahat ja häivy jonnekin.


      • FDSFDSFDS
        #!"#¤!"¤"!"¤ kirjoitti:

        Uimalakki menetti otteen jo tappuras, eiku tänne. Vittumaisinta et tolla runkulla on kait puolen milin sopimus. Lukkohan maksaa aina liikaa kaikille. Ota ne rahat ja häivy jonnekin.

        Jahaa, pysyn kannassa. Dufva vihaa Lukkoa. Muuten tätä olemassa olevaa systeemiä ei tajua. Pelaajat helvetti valmentas todella paljon paremmin ku tää hyypiö. Antas tanskan-tyypeille valmennuksen. Niillä on halua pelata joukkueessa. Vehasella on todella iso halu menestyä. Tää uimalakki vie kaiken halun. Lukko pelas Vuoren kanssa ilosta peliä. Dufva jonnekin pitkälle raumalta ja heti. Vuori kehii ja ne pelaa sitte jotka sen ansaitsee. Varmasti nostais moni pelaaja tasoa. Caldwell ei näkis enää raumaa sen jälkeen. Vuori tekis 4 ketjua mitkä on mahdollista tehdä tällä porukalla. Stach heti tiimii, Tommilla pakistoo.


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Ampuminen kylpylässä

      Onko vornasen timbe käynyt hiukan kylpemässä vai mikä tämä ampumatapaus on kylpylässä? Tuntuu aika villi meno olevan naa
      Naantali
      37
      986
    2. Moottoripyöräonnettomuus

      Mopomiitissä tapahtunut onnettomuus ja uutisointi. Ajoradan ylityksen vaarallisuudesta ei mitään uutisointia. Ei myöskää
      Alajärvi
      82
      867
    3. haluatko lopettaa

      ihan lopullisesti
      Ikävä
      162
      852
    4. Jos oikeasti haluat mies

      Tiedät mitä on tehtävä. Luotan, että etenet jos haluat. En voi tehdä enää mitään kun ei ole numeroasi.
      Ikävä
      105
      814
    5. Uusi ruokapaikka

      Tuleeko Haapavedelle uusi lounaspaikka ,haetaan kokkia? Uusi firma kyseessä
      Haapavesi
      27
      748
    6. Miten sinä voit?

      Kysytkö kukaan sitä sinulta? Olen huomannut, että jos kohtaa empaattisen ihmisen ja hän kysyy noin, saattaa padot murtua
      Ikävä
      93
      687
    7. Kerro minulle totuus

      Minä haluan kuulla sen nyt. Kenen kanssa sinä olet nykyisin, ja miksi jätit minut? 🐒
      Ikävä
      192
      680
    8. Hautakivien massapoisto aloitettu Härkökankaan vanhalla hautausmaalla kaikessa hiljaisuudessa!

      Suomussalmen seurakunnan kirkkoneuvosto on tehnyt historiansa surullisimman päätöksen hautojen haltuunotosta ja raivauks
      Suomussalmi
      40
      643
    9. voi luoja kun uskaltaisin

      laittaa viestiä sinulle...
      Ikävä
      22
      612
    10. Miten yrität

      Vielä saada kaivattusi?
      Ikävä
      61
      592
    11. VILLISIKALAUMA TULOSSA IISALMEEN

      Yle: Poliisi varoittaa Iisalmen keskustaa lähestyvästä villisika­laumasta Poliisi on pyytänyt Pohjois-Savossa Iisalmessa
      Iisalmi
      42
      566
    12. Hei, voitko kuunnella

      Voisitko auttaa minua selvittämään asioita? En halua ajaa sinua hulluuteen kanssani, en sitoa sinua, en esittää vaatimu
      Ikävä
      116
      536
    13. On todella ikävää

      Todella ikävää, että asiat ovat menneet tällaisiksi. Tämä ei ollut missään vaiheessa tarkoitukseni. Olen tehnyt virheit
      Ikävä
      78
      510
    14. Useita poliisiautoja kunnantalolla

      Maijojen kyydissä tuttuja naamoja ja nyt kannetaan arkistolaatikoita autoihin. Nyt se on alkanut. Pidätykset.
      Ähtäri
      12
      505
    15. 39
      485
    16. Kemijärvellä vesionnettomuus

      Pitkänsillan ja taiteilijanniemen välillä nähty henkilön painuvan veden alle. Mitä on tapahtunut? Onko vesihiisi taas as
      Kemijärvi
      6
      480
    17. Muutto auto hakee sut tänään!

      Tein sulle oman huoneen! mieheltä naiselle
      Ikävä
      57
      475
    18. sinulle....

      Olen ymmärtänyt, ettei minua haluta enää takaisin. Mitään pahaa en koskaan halunnut sinulle. Ikävä että kuvittelit niin.
      Ikävä
      75
      467
    19. Jos näkisimme vielä joskus

      ... mihin veisit miut treffeille? 😊
      Ikävä
      73
      461
    20. Ottanet yhteyttä

      Facebookissa,jos on jotain asiaa.Miehelle! T.M-nainen.
      Ikävä
      55
      457
    Aihe