Minkä takia uimalakki haluaa tahallaan tuhota tätä surkeeta seuraa? Kukaan ei saatana tajua miksi ässäjämä on edes kokoonpanossa? Mee vaikka italian sarjaan kusipää. Tekee helvetin hienoo tiimihengelle kun tää mulkku perseilee joka pelissä. Mutta uimalakki haluaa tuhota Lukon täysin. Peluuttaa näitä paskoja ja kolmeen ketjuun toises eräs, mitä kukaa ei tajua. Tälle kusipäälle tehtii pitkä sopimus En oo ainuttakaan haastattelua kuunnellu uimalakilta enkä kuuntele. Kiitos mulkku.
Mitä #¤#"¤
7
133
Vastaukset
- !#"¤#!"¤#"
Dufva vihaa Lukkoo ja valmentaa sitä. Mukava Vehasenkin torjua maalis. Liigan paras moke mutta joukkue ei pelaa tietenkää tolle kusipäälle.
- #¤#!"¤#"¤
Vuori tilalle ja rentous peliin. No vaikka mölli keinonen joku muu.
- ¤#"¤#"¤#"¤
#¤#!"¤#"¤ kirjoitti:
Vuori tilalle ja rentous peliin. No vaikka mölli keinonen joku muu.
Vehasen unelma voittaa mestaruus Lukossa. 6 edellistä noin 93.5. Helvetin reilua Vehaselle tämä tilanne. Tolla kusipäällä ei voiteta mutta Vuorella kyllä. Vittuun koko johtoporras, Mokka saa toki olla siellä aina.
- !#¤!"#¤!"#!"
¤#"¤#"¤#"¤ kirjoitti:
Vehasen unelma voittaa mestaruus Lukossa. 6 edellistä noin 93.5. Helvetin reilua Vehaselle tämä tilanne. Tolla kusipäällä ei voiteta mutta Vuorella kyllä. Vittuun koko johtoporras, Mokka saa toki olla siellä aina.
Tilanne vaatis suurta mielenosotusta joka kotipeliin rauman bojilta. Eihän nekään ansaitse tätä. Ehkä liigan mahtavin porukka ja täytyy kärsiä.
- #"¤#¤#"¤#"¤
!#¤!"#¤!"#!" kirjoitti:
Tilanne vaatis suurta mielenosotusta joka kotipeliin rauman bojilta. Eihän nekään ansaitse tätä. Ehkä liigan mahtavin porukka ja täytyy kärsiä.
Lakana Dufva ulos ja huutoja koko pelin ajan.
- #!"#¤!"¤"!"¤
#"¤#¤#"¤#"¤ kirjoitti:
Lakana Dufva ulos ja huutoja koko pelin ajan.
Uimalakki menetti otteen jo tappuras, eiku tänne. Vittumaisinta et tolla runkulla on kait puolen milin sopimus. Lukkohan maksaa aina liikaa kaikille. Ota ne rahat ja häivy jonnekin.
- FDSFDSFDS
#!"#¤!"¤"!"¤ kirjoitti:
Uimalakki menetti otteen jo tappuras, eiku tänne. Vittumaisinta et tolla runkulla on kait puolen milin sopimus. Lukkohan maksaa aina liikaa kaikille. Ota ne rahat ja häivy jonnekin.
Jahaa, pysyn kannassa. Dufva vihaa Lukkoa. Muuten tätä olemassa olevaa systeemiä ei tajua. Pelaajat helvetti valmentas todella paljon paremmin ku tää hyypiö. Antas tanskan-tyypeille valmennuksen. Niillä on halua pelata joukkueessa. Vehasella on todella iso halu menestyä. Tää uimalakki vie kaiken halun. Lukko pelas Vuoren kanssa ilosta peliä. Dufva jonnekin pitkälle raumalta ja heti. Vuori kehii ja ne pelaa sitte jotka sen ansaitsee. Varmasti nostais moni pelaaja tasoa. Caldwell ei näkis enää raumaa sen jälkeen. Vuori tekis 4 ketjua mitkä on mahdollista tehdä tällä porukalla. Stach heti tiimii, Tommilla pakistoo.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Ikuiset kaipaajat
Miksette vaan mene sen kaipauksen kohteen luokse ja puhu sille suoraan? Mitä järkeä on kaipailla jotain puolituttua vuo1193949Riikka ottaa miljardi euroa EU:n yhteisvelkaa Suomelle
Niin kääntyi irvipersun takki taas, vaikka vaalilupauksissa oli ettei yhteisvelkaa Suomi enää koskaan ota. No nyt otti m713291- 262734
Persut rahoittavat velkarahalla rikkaiden ökyelämää
Minkä vuoksi persut eivät leikkaa rikkailta, joilla on maksukykyä? Tuskinpa tuo persujen käytös saa Suomen kansalta hyv842468Sanna Marin - Maailman paras talousasiantuntija?
PersKeKoa pukkaa? https://www.hs.fi/politiikka/art-2000011636623.html202430Lindtman ylivoimainen suosikki pääministeriksi
Lindtmania kannattaa pääministeriksi peräti 50 prosenttia useampi kuin toiseksi suosituinta Kaikkosta. https://www.ilta392409Orpon hallitus runnoi Tunnin junan ilman tarvetta
Näinkö valtiontaloutta hoidetaan? Siis asiantuntijoidenkin aikoja sitten kannattamattomaksi laskema Tunnin juna tehdään62367En tiedä ymmärrätkö
Kuinka paljon merkitset mulle. Näet minut minuna etkä silti käännä selkääsi. Tökit jatkuvasti kepillä jäätä ja menit ehk102271Veronmaksajat kustantavat yrittäjien eläkkeitä jo yli 500 miljoonalla
Suomalaista yrittäjää ei kommunistista erota. Aktiivisen "yrittämisen" maksattaa yritystukina yhteiskunnalla, ja vieläpä272226Nyt se on selvitetty: Sanna Marinin hallitus lisäsi menoja 41 miljardilla
”vasemmistohallitus oli katastrofaalisen huono”, sanoo kokoomus. Sanna Marinin (sd.) hallituksen tekemät menolisäykset282171