Tappara on paska!

Häviää homoillekkin!
4205
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Joo..mutta viimeksi Hartwallissa vasta jatkoajalla ja oli yksi peli alla...ens kerralla voitetaan homotkin.

Äänestä

kaikki jokeripellet. Täysi pelle koko joukkue kannattajiaan myöten. Ja kyllä Tappara teitä vielä nöyryyttää oikein isän kädestä, usko pois vaan!

Äänestä

Stadilaiset on homoja, tamperelaiset on tosimiehiä. Narripellet häviää kaikki loput ottelut Tapparalle tänä vuonna.

Äänestä

Homot häviää taas tänään Tapparalle.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


jokerifani1 kirjoitti:

Häviää homoillekkin!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu