Kauan jo yritystä ollut miehen kanssa,mutta tuloksettomia ovat yritykset olleet :( Näetkö meille tulevaksi pian lasta?Olemme vaalea ja tumma ja ikääkin meillä on 40
Keskiyöltä kyselen
5
171
Vastaukset
Hei
onkohan teillä rakastelun hetkellä liiankin kovat paineet?
ei sieltä mikään väkisin tule.
kannattaisi vaihtaa asennetta ja pitää muuten hauskaa. en myöskään usko, että teissä olisi biologisesti mitään vikaa. mutta paineet ovat valtavat.
minulle näkyy, että teidän rakastelunne olisi "työlästä". suo anteeksi suoruuteni, en halua käyttää rumia sanoja. koti on kauniisti pedattu. työasioissa teillä on muuten onnea ja voimaa. näen tässä nuoren miehen, joten kysyisin, että onko jommalla kummalla jo entuudestaan poika?
koti saattaa myös joskus muuttua toiseen paikkaan. se toinen paikka on paljon rauhallisempi.
teiltä puuttuu jokin yhteys luontoon. enkä ole varma, olisiko joskus mahdollisesti tapahtunut keskenmeno tyttären kanssa?
teillä on yhdessä mukavaa ja tuosta muutosta olen melkoisen varma.
t. Keskiyö- Kaipaavat :(
ei rakastelun hetkellä ole kovat paineet.en ainakaan usko niin.työlään meidän rakastelusta tekee ajan puute kiireiden takia.meillä kummallakin on poika,tosin minulla on kaksi poikaa.mutta mitä tästä pojasta?uskoisin kuitenkin, että näet miehen pojan.ja olen itse kyllä saanut joskus keskenmenon.ja tuo muutto?minulla tai meillä ei ole ollut mitään aikomusta muuttaa.varmaan ainoa yhteys luontoon puuttuminen on ettei liiku tarpeeksi.
Hei
koittakaa ottaa sitä aikaa ja tehkää time management, mikä suo teille yhteistä luppoaikaa. kyllä se suunnittelemalla järjestyy.
mitkäkö tuosta pojasta? no yksi poika on minusta enemmän kiinni teissä ja tarvitsee huomiota. hän ei ehkä osaa pukea sitä sanoiksi, koska on niin herkkä. hänellä on erikoisia ajatuksia, tuota aikaa olisi mukava järjestää hänellekin.
entäpä, jos lähtisitte yhdessä liikkeelle luontoon, siellä voisi samalla jutella ja saada tuoretta happea?
t. Keskiyö
- neuvojaauttaja
Niin moni on saanu lopuksi vanhemalla iällä lapsen kun on tehty varjoainetutkimus munasarjoihin. sielä voi olla tukoksia ja ne aukee... .. jopa 36 tuttuni oli yrittäny yrittänyt ja ei tärpänny.
Lopuksi tehtiin tämä koe niin kaksi kuukautta tärppäsi.
Minulla itsellä 14 vuotta ikäeroo lapsilla .. Yritimme monta vuotta vikaa ei löytyny ja mulle ilmotetettiin kun oli 39 ei enää muutaku varjoaine tutkimus no senpä jälkeen tärppäs heti.- Kaipaavat :(
Kiitos sinulle,mutta kaikki on kunnossa :) Nostan kuitenkin keskiyölle vielä.
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Taisin tehdä virheen
Kaipaan sua enemmän kuin kuvittelin. Luulin, että helpottuisin, mutta olinkin täysin väärässä. Vieläkö vastaisit minulle1054909Hyvä että lähdit siitä
Ties mitä oisin keksinyt jos oisit jäänyt siihen, näit varmaan miten katoin sua.... 😘🤭😎💖493272Nyt tuntuu siltä, että on pakko päästä puhumaan kanssasi
Tuntuu että sekoan tämän kaiken takia. Miehelle852999- 811757
Nainen onko sulla supervoimmia ?
Voisitko auttaa miestä mäessä? Tarjota auttavan käden ja jeesata tätä miestä? Tai antaa olla et sä kuitenkaan auta.411510450 000 ulosotossa
Suomessa on tällä hetkellä ennätysmäärä ihmisiä ulosotossa. Viime vuonna heitä oli yli puoli miljoonaa. Kuluvan vuoden1111368Näin kun katsoit salaa ja
Hymyilit sieltä kaukaa 😍☺️ mutta hämmennyin ja tilanne oli niin nopeaa ohi etten oikeen kerennyt mukaan 😢 säteilit ku141295Eduskunnasta tippuneet kokoomuslaiset nostavat eniten sopeutumisrahaa. Kyllä veroeurot kelpaavat.
Sopeutumisraha on eduskuntatyön päättymisen jälkeen maksettava etuus, jonka tarkoituksena on tukea entisiä kansanedustaj1141069- 161069
Miehen taloudellinen tilanne ja
halu tarjota suojaa kaikin tavoin on usein perheen selkäranka. Siksi naisen ei ikinä pitäisi jättää huomiotta miehen rah431027