Seksinnälkäisimmät ja kiimaisimmat sekä kovimmat yhden yön seksihullut naiset Pohjois-Savon alueella/Kuopiossa viikonloppuiltaisin tyylikkäille ja hyvinpukeutuneille,sitoutumiskammoisille,hyväntuoksuisille pelimiehille? Missä päin yökerhoissa sekä pubeissa istuskelee kiimaisena ja seksinnälkäisenä eniten Kuopiossa naisia jotka ajattelevat koko ajan seksiä?
Seksinnälkäisimmät naiset missä istuu viikonloppuisin?
Anders!
8394
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 8
Vanhimmat
Apteekkariin meni äsken jono kiimaisia kissoja, seksinkiilto silmissä.
Kyselivät vielä pokelta onko hyväntuoksuisia ja tyylikkäitä herramiehiä paikalla.
Mikä on Kuopion ykkösmesta tämän suhteen? Eli mihin kantsii turistin poiketa?
Apteekkarissa on seksinnälkäisiä sekä Puikkarissa,Ilonassa ja Onnelassa. Nuo paikat ainakin on missä istuu ja on tuhottomasti munaa haluavia seksinnälkäisiä!
Aloittaja: hakeudu hoitoon. Pian.
Kannattais tulla tänne iisalamen puolelle, täältä puuttuu kaikki komeet miehet, eli puutteessa on vähän pakosti...
Voi kyllä myöntää et iisalmessa on villejä naisia..;)
Yksikin meinas lentää yökerhosta pihalle, kun kaks kertaa vilautteli rintojaan.. Piti portsarin tulla toppuuttelemaan ja pyytämään et laittaa paida takas..;)
Kyllä se paras paikka hornyille naisile on KARHUNPESÄ. Sieltä niitä löytyy.....hampaattomia mummoja.
Pisteet täältäkin Karhunpesälle. Sopii isokin molo suuhun, kun hampaat puuttuu.