Miten käy avioliittoni? Mikä olisi lapsille parasta? Onko vaalean ja sinisilmäisen miehen ja minun välillä rakkautta hänen puoleltaan ja olisiko hän minulle sopiva? Haluaisin vaurastua, onnistunko siinä omin saavutuksin? Ole kiltti ja katso minulle vielä.
Keskiyö/Tuntijasi
4
83
Vastaukset
Hei
kysymälläsi miehellä on toinenkin nainen elämässään, vaikkei se vakavaa olekaan. vaikka tuolla miehellä talous paremmassa kunnossa onkin, hän kyllä pitää omastaan kiinni. en usko, että tämä olisi sinua varten.
tässä on kyllä liikettä ja tunteiden vaimenemista.
no mutta, ettekö te juttele lasten isän kanssa? se olisi parempi tehdä jo ennen joulua, että sitten on rauhallisempi mieli sydämessä. on sinun saatava puhua tunteista ja tulevaisuuden näkymistä ihan asiallisesti, pyydä lasten isää siihen.
tiedän pelkosi rahan vuoksi, on vaikeaa lähteä rakentamaan tulevaisuutta ilman perus pohjaa. mutta ei ilman rakkauttakaan voi rakentaa, tässä olet tuolin ja pöydän välissä.
emmekö me ole puhuneet tästä aikaisemmin?
t. Keskiyö- Heli
Näetkö minulle lisää lapsia? Minun pää on ollut ihan sekaisin. Miten saan rauhoitettua ajatukseni?
Hei
voinhan minä tuota kaikkea syvästikin katsoa, mutta sinä tiedät että se tapahtuu sähköpostin kautta.
sinun seksielämäsi on epätasapainossa, siinä on suuri pulma, olethan eroottinen ihminen. kyllä, sinä saat vielä lapsen. mutta et tuon nuoremman tuntuisen miehen kanssa, jota ajattelet.
näen sinulle paljon työtä ja tekemistä, ajankäytössä sinulla ei ole ongelmia. mutta sydämesi kumppanin valinnassa sinulla on vaikeuksia.
t. Keskiyö- Heli
Kiitos rakas keskiyö kun jaksoit vastata hyvää hyvyyttäsi.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Persujen vaalilupaus oli euron bensa
Nyt puhutaan jo kolmen euron bensasta. Kyseessä on Suomen historian törkein vaalipetos.922127Vain vasemmistohallitus saa minut menemään töihin
Änkyräkapitalistien sortaessa kansaa en laita rikkaakaan ristiin. Elän mielummin Kelan tuilla, ja jos niitä leikataan, n332070Maataloustuet perittävä korkojen kera takaisin
Yrittäjiltä jotka ovat myyneet tuotantoaan ulkomaille. Veronmaksajan kustantama tuki on tarkoitettu elintarvikkeiden hi501835Topi osti Askon
Hieno mies. Pelastaa työpaikkoja. Kiitokset myös emännälleen, joka pitää isännän virkeänä. https://www.is.fi/taloussan751360- 861251
Kastaa ja upottaa on eri sanat
Kastaa ja upottaa on eri sanat ja niillä on eri merkitys. Eikä Jeesusta haudattu upottamalla maahan kaivettuun kuoppaan2191141Uskomatonta touhua!
Ei olis uskonut että kateus yrittäjää kohtaan menee noin pitkälle. TTP:ssa irrotettu sähköjohto jäätelöaltaasta. Kaikki311060Oliko se oikeasti epäselvää
sinulle että olin ihastunut sinuun? (Ymmärrän että siitä on aikaa, eikä voi olettaa että kaikkea muistaisi tai että men561003- 67936
Miksi eduskuntatalon portaille sytyttään tänään 8 645 kynttilää?
Oikeus elämään ry järjestää lauantaina 21.3.2026 tapahtuman, jossa Eduskuntatalon portaille sytytetään 8 645 kynttilää.282895