Kyllä vielä

joskus mua ikävöit vaikka dissaat ja haukut mua nyt.
Ei se mua haittaa. Olisit vaan hyvästellyt jo valmiiksi. Jäi niin paha mieli.
6183
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

kirjotelko näitä kun ette ite tiä yhtään kuka täällä ketäkin haukkuu. typerää touhua.

Äänestä
  • kyllä tiedän. Sehän tässä eniten järkyttää.

    Äänestä

  • kyyneleet valuu kirjoitti:

    kyllä tiedän. Sehän tässä eniten järkyttää.

    tyhjää jos näitä itket.

    Äänestä

  • sillon itket kirjoitti:

    tyhjää jos näitä itket.

    En todellakaan tyhjää itke. tiedän.

    Äänestä

siis taas yks joka haluaa kaikki viestit itelleen! siitä vaan, olet kai ne ansainnu! älä nyt kehuja ota, ota vaan ne haukut.

Äänestä

Kertoisitko kuka on tämä henkilö SINULLE?

Äänestä

Kommentoi aloitusta


sinulle. kirjoitti:

joskus mua ikävöit vaikka dissaat ja haukut mua nyt.
Ei se mua haittaa. Olisit vaan hyvästellyt jo valmiiksi. Jäi niin paha mieli.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu