Aina sä vaan jotenkin

sit loppujen lopuksi pakenet jollakin verukkeella : /
5162
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Mä mihinkään ole paennut

Äänestä
  • en usko. en ennekuin näytät sen, kunnolla.

    Äänestä

  • ootpas kirjoitti:

    en usko. en ennekuin näytät sen, kunnolla.

    Ai sen:-D»
    ööÖÖ sä vaan haluut et katoan kokonaan sun elämästä.

    Äänestä

  • ??????????? kirjoitti:

    Ai sen:-D»
    ööÖÖ sä vaan haluut et katoan kokonaan sun elämästä.

    Enkä haluu. Haluun sut mun elämään kunnolla. Ja oon mä sen nähny mutta haluun nähdä muutakin;D

    Äänestä

  • älä taas alota kirjoitti:

    Enkä haluu. Haluun sut mun elämään kunnolla. Ja oon mä sen nähny mutta haluun nähdä muutakin;D

    No etkä oo!

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


mikään ei onnistu kirjoitti:

sit loppujen lopuksi pakenet jollakin verukkeella : /

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu