Stadin kundi laittoi säbämonivedon Ruotsi-Slovakian maalit väärinpäin hei! Nyt toivotaan, että Slovakian kundit tekee toistakymmentä maalia ja Ruotsi 0,1 tai korkeintaan 2 et sillei hei! Onko palautusoikeutta? Vaikka summa oli rapiat seitsemän euroa, niin virhe vituttaa hei!
Teppo teki melkoisen virheen!
Stadin kundi
584
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 5
Vanhimmat
Miten onnistuit laittamaan joukkueet väärin päin? Olitko bottom-kundina pää alas päin, jolloin vahingossa laitoit vasemman puoleisen luvun oikealle ja oikean puoleisen vasemmalle?
ha ha ha
Eikö isä opettanut sinua käyttäytymään? On epäkohteliasta puhua jölli suussa.
Mä oon sitä mieltä, et kaikki vedot pitäs olla mahdollisia perua tai muuttaa, kun peliaikaa on jäljellä, et jos vahingos veto meneeki väärin, niin vois sen perua tai muuttaa.
Paffilla veto menee heti sisään, mut Unibetilla kone kysyy, kun veto on laitettu sisään, et hyväksytäänkö veto ja ruudulla näkyy se veto ja sen jälkeen voi viel perua tai muuttaa vetoa.
Paffilla ja veikalla kävi samanlainen munaus,kone veti 3 samaa pitkävetorivii sisään ja veikalla 3 samaa jokeririviä sisään,molemmissa kellonaika oli sama ja ilmotin etukäteen että pelaan vain 1 rivin,no pelit pelattiin ja pitkäveto rivi meni ohi Paffilla ja jokeririvi veikalla mut Paffi makso ne ylimääräset rivit takas ja veikka ei,kyseessä oli n. 10-20€ eli veikka oli valmis menettämään tappiollisen pelaajan mutta Paf ei,tulee väkisinkin kaikki Alkot ym. valtion virastot mieleen,joustoa ei tehdä vaikka tappio voisi olla suurempi jääräpäisyyden takia.