Kaikki tietoista toimintaa

Lokaa se on mulle vain niskaan..Oikeasti OLEN aivan muuta.
Kiltti-ihminen. Vahva ja ylpeä. Herkkis, romantikko... Eiks se jo kerro, kun täältä näin yrittää hakea vertaistukea, ujo olen nainen vain rakkauden edessä. Ikäväkin. Kosketusta vailla..
2190
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

No, sittehän toi ei haittaa vaikka tullooo paskoo tuutin täyeltä siunki pihhaan.

Äänestä
  • Selvitä ensin kuka on aloittaja etten lantaa nakkele väärälle.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Maineenikin. kirjoitti:

Lokaa se on mulle vain niskaan..Oikeasti OLEN aivan muuta.
Kiltti-ihminen. Vahva ja ylpeä. Herkkis, romantikko... Eiks se jo kerro, kun täältä näin yrittää hakea vertaistukea, ujo olen nainen vain rakkauden edessä. Ikäväkin. Kosketusta vailla..

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu