Tuota vain reklamoisin

sex or love

Tietysti se on vain Suomi25:n asia tämä, mutta jos voisin kertoa suomalaisille miehille ja naisille tärkeästä asiasta. Me tapasimme nykyisen heilani kanssa Soumi25-sätissä ja varmaan lepäämme samassa sukuhaudassa.
Se oli helppoa silloin, kirjautumista ei vaadittu, vaan sukusolut saivat virrata. Toivoisin sitä helppoutta myös muille, koska kaksin on aina kauniimpaa ja yrittäminen: Palkitaan. Tällaista asiaa.

1

245

Äänestä

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Vituiksi menee

      Näköjään suomi24:n ammattikyttääjät perseilivät sitten tuonkin chatin.

      Vielä vuosikymmen sitten Kissin chatit olivat kuuluisia ja siellä pystyi chattailemaan asioista niiden oikeilla nimillä vapaasti. Näköjään sekin on nyt sitten estetty kun pitää omalla nimimerkillä kirjoitella.

      En ole tuolla kirjoitellut enää sen jälkeen kun se vaihdettiin suomi24:n alaisuuteen, mutta vituttaa silti puolestasi.

      Pakollisella nimimerkillä tai nimellä kirjoittelu tappaa keskustelun. Se on jo nähty, ja nähtiin jo ennenkuin nämä chatit vaihdettiin tänne.

      En ole tuolla nyt melkein kymmeneen vuoteen keskustellut, mutta osaan kyllä arvata että seksikeskusteluissa ei keskustella seksistä, vaan siellä on muutama keskustelija jotka määrittelevät sen mistä saa keskustella ja keskustelut pyörivät sitten niiden sallittujen aiheiden ympärille, kuten sään, työn, harrasteiden jne keskellä.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Suomen kansa haluaa Antti Lindtmanista pääministerin

      Lindtman on miltei tuplasti suositumpi kuin etunimikaimansa Kaikkonen. Näin kertoo porvarimedian teettämä kysely. http
      Maailman menoa
      284
      4755
    2. Vain 21% kannattaa Lindtmania pääministeriksi

      se on selvästi vähemmän kuin puolueen kannatus, mites nyt noin?
      Maailman menoa
      135
      3056
    3. Miksei Björn Wahlroos jaa rahaa köyhille?

      Esimerkiksi Nordean tiloissa? Vai tuovatko ne köyhät hiekkaa marmorilattioille ja siksi ei pysty mursunviiksi pystyyn k
      Maailman menoa
      51
      2963
    4. Jouluksi miettimistä: kuka tai mikä valmistaa rahan?

      Nyt kun on ollut vääntöä rahasta ja eritoten sen vähyydestä, niin olisi syytä uida rahan alkulähteille, eli mistä se syn
      Maailman menoa
      28
      1541
    5. Julkinen sektori on elänyt aivan liian leveästi yli varojensa!

      Viimeisen 15 vuoden aikana julkisen puolen palkat ovat nousseet n. 40%, kun taas yksitysellä sektorilla vain n. 20%. En
      Maailman menoa
      227
      1242
    6. Missä kunnassa kaivattusi asuu

      Kuinka tarkkaa uskalla sanoa?
      Ikävä
      47
      1189
    7. Yksikään persu ei ole saanut Nobelin palkintoa

      Kertoo paljon persujen älyn puutteesta. Demareista mm. Ahtisaari on kyseisen palkinnon saanut.
      Maailman menoa
      7
      986
    8. Emme koskaan keskustelleet kasvotusten syistä välirikollemme

      Enkä voisi kertoa perimmäistä rehellistä syytä. Kerroin sinulle pintapuolisen ”paketin” ja otin tavallaan omalle vastuu
      Ikävä
      58
      981
    9. Miten antaa merkki hyvin eri ikäiselle miehelle, että kertoisi toiveensa ja ajatuksensa?

      Olen pitkään pitänyt miehestä, joka myös varmasti minusta. Hän ei tosin kerro ihastumisesta, eli voi hyvin olla, että tu
      Ikävä
      78
      971
    10. Paskalaista valokuitulakiin

      Nyt maksajiksi joutuvat kaupunkilaiset eivätkä mökkiensä ulkohuusseissa kakistelevat mummot. Nimittäin EU määrää jokais
      Maailman menoa
      52
      969
    Aihe