Tuota vain reklamoisin

sex or love

Tietysti se on vain Suomi25:n asia tämä, mutta jos voisin kertoa suomalaisille miehille ja naisille tärkeästä asiasta. Me tapasimme nykyisen heilani kanssa Soumi25-sätissä ja varmaan lepäämme samassa sukuhaudassa.
Se oli helppoa silloin, kirjautumista ei vaadittu, vaan sukusolut saivat virrata. Toivoisin sitä helppoutta myös muille, koska kaksin on aina kauniimpaa ja yrittäminen: Palkitaan. Tällaista asiaa.

1

223

Äänestä

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Vituiksi menee

      Näköjään suomi24:n ammattikyttääjät perseilivät sitten tuonkin chatin.

      Vielä vuosikymmen sitten Kissin chatit olivat kuuluisia ja siellä pystyi chattailemaan asioista niiden oikeilla nimillä vapaasti. Näköjään sekin on nyt sitten estetty kun pitää omalla nimimerkillä kirjoitella.

      En ole tuolla kirjoitellut enää sen jälkeen kun se vaihdettiin suomi24:n alaisuuteen, mutta vituttaa silti puolestasi.

      Pakollisella nimimerkillä tai nimellä kirjoittelu tappaa keskustelun. Se on jo nähty, ja nähtiin jo ennenkuin nämä chatit vaihdettiin tänne.

      En ole tuolla nyt melkein kymmeneen vuoteen keskustellut, mutta osaan kyllä arvata että seksikeskusteluissa ei keskustella seksistä, vaan siellä on muutama keskustelija jotka määrittelevät sen mistä saa keskustella ja keskustelut pyörivät sitten niiden sallittujen aiheiden ympärille, kuten sään, työn, harrasteiden jne keskellä.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Ootko nainen noin mustis musta

      Onhan se toki imartelevaa kun olet kaunis ja kaikkea muutakin, mutta ehkä vähän kummallista, kun ei varsinaisesti olla t
      Ikävä
      55
      3653
    2. Sen kerran kun siellä käyn

      Voisit olla paikalla💚💛☘️
      Ikävä
      31
      2004
    3. Kumpa tietäisin. Miehelle.

      Vieläkö toivot jotain viestiä, vai suutuitko taas...kun...🤔
      Ikävä
      37
      1931
    4. Ajattelen sinua tänäkin iltana

      Olet huippuihana❤️ Ajattelen sinua jatkuvasti. Toivottavasti tapaamme pian. En malttaisi odottaa, mutta odotan kuitenkin
      Ikävä
      17
      1701
    5. Miksi kaipaat

      Ja olet elämässäni vielä kaiken tämän jälkeen? Eikö kaikki ole jo selvää välillämme?
      Ikävä
      25
      1452
    6. Kauan säkin jaksoit

      Minun perässä juosta. Kunnes pahoitit mielen. Kuinka monta anteeksipyyntöä olet vailla? 🧐
      Ikävä
      40
      1452
    7. Sä olet nainen kuuluisa..

      ..etkä mitenkään hyvällä tavalla.
      Suhteet
      78
      1392
    8. Joel Harkimo ja Janni Hussi eroavat

      Tämä on ilon päivä 😊
      Kotimaiset julkkisjuorut
      133
      1110
    9. Miehelle...

      Oliko kaikki mökötus sen arvoista? Ei mukavalta tuntunut, kun aloit hiljaisesti osoittaa mieltä ja kohtelit välinpitämät
      Ikävä
      90
      1105
    10. Mietin tässä T....

      Oletko jo kesälomalla.?Keli on ihanaa, ja sinä nautit veneilystä.... Edelleen käyt mielessä.... En ole unohtanut sinua..
      Suhteet
      22
      1083
    Aihe