Tuota vain reklamoisin

sex or love

Tietysti se on vain Suomi25:n asia tämä, mutta jos voisin kertoa suomalaisille miehille ja naisille tärkeästä asiasta. Me tapasimme nykyisen heilani kanssa Soumi25-sätissä ja varmaan lepäämme samassa sukuhaudassa.
Se oli helppoa silloin, kirjautumista ei vaadittu, vaan sukusolut saivat virrata. Toivoisin sitä helppoutta myös muille, koska kaksin on aina kauniimpaa ja yrittäminen: Palkitaan. Tällaista asiaa.

1

250

Äänestä

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Vituiksi menee

      Näköjään suomi24:n ammattikyttääjät perseilivät sitten tuonkin chatin.

      Vielä vuosikymmen sitten Kissin chatit olivat kuuluisia ja siellä pystyi chattailemaan asioista niiden oikeilla nimillä vapaasti. Näköjään sekin on nyt sitten estetty kun pitää omalla nimimerkillä kirjoitella.

      En ole tuolla kirjoitellut enää sen jälkeen kun se vaihdettiin suomi24:n alaisuuteen, mutta vituttaa silti puolestasi.

      Pakollisella nimimerkillä tai nimellä kirjoittelu tappaa keskustelun. Se on jo nähty, ja nähtiin jo ennenkuin nämä chatit vaihdettiin tänne.

      En ole tuolla nyt melkein kymmeneen vuoteen keskustellut, mutta osaan kyllä arvata että seksikeskusteluissa ei keskustella seksistä, vaan siellä on muutama keskustelija jotka määrittelevät sen mistä saa keskustella ja keskustelut pyörivät sitten niiden sallittujen aiheiden ympärille, kuten sään, työn, harrasteiden jne keskellä.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Valtion alijäämä = yritystukien määrä = 10 mrd. euroa

      Mutta persut eivät vaan suostu tasapainottamaan valtion budjettia, vaikka yritystuet on tiedetty haitallisiksi. Miksi p
      Maailman menoa
      116
      8325
    2. Suomi käyttää sosiaalietuuksiin suhteessa eniten rahaa koko maailmassa

      Suomi käyttää sosiaaliturvaetuuksiin enemmän rahaa suhteessa bruttokansantuotteeseen kuin mikään muu maa maailmassa. Su
      Maailman menoa
      415
      7548
    3. Mitä hyvää rikkaiden hyysääminen Suomelle tuonut?

      Minäpä vastaan: ei yhtikäs mitään, vaan pelkkää vahinkoa. Demareiden ansiosta Suomen valtio oli käytännössä vielä 1980-
      Maailman menoa
      9
      5165
    4. Grahn-Laasonen: "Kansalainen joutuu pettymään, jos demareita äänestää"

      Ministeri viittaa tuoreeseen Helsingin Sanomien juttuun, jossa demarijohtajan keinoja Suomen suunnan muuttamiseksi esite
      Maailman menoa
      81
      4816
    5. Vähän fiksumpi Nimi kisa ? :=)

      Kirjoita teidän etunimet allekkain. Jos nimissä on joku kirjain sama, poista se. Tee sama tarkistus kaikille kirjaimill
      Ikävä
      29
      4599
    6. Mikä on suurin luonne- eroavuus sinussa

      Ja kaivatussasi? Vaikuttaako se huonoon vai hyvään suuntaan siinä, että teistä voisi tulla jotain?
      Ikävä
      204
      2939
    7. Mitä haluaisit sanoa tänään hänelle?

      Rakastamallesi ihmiselle.
      Ikävä
      120
      2812
    8. Kenen haluaisit voittavan Amazing Racen: Tuomas ja Esko, Millu ja Karoliina vai Maria ja Vilma?

      Amazing Race Suomi huipentuu lauantaina finaaliin. Jäljellä on kolme paria ja tiedossa on tehtäviä, jotka järkyttävät os
      Tv-sarjat
      34
      2742
    9. Gallup: Katsotko Salkkareita tai oletko katsonut?

      Salatut elämät on suomalaisten suosikkisarja vuosikymmenestä toiseen. Salkkareiden parissa viettää aikaa sukupolvet laps
      Tv-sarjat
      23
      2354
    10. Amazing Race Tomas rehellisenä Esko-appiukon, 63, tilasta: "Sairastelut ja..."

      Tomas Grekov ja Esko Rotola-Pukkila ovat mukana Amazing Race Suomi -kisassa. Ja nyt vuorossa on finaali. Hankaluuksia m
      Tv-sarjat
      2
      2227
    Aihe