Moi mun peenis on erektioissa about 17 cm. Itse on sitä mieltä et se on ihan ok, mutta tyttöystävä on sitä mieltä että se on liian lyhyt ja on sanonut että kaikilla sen aiemmilla kumppaneilla on ollut yli 20 cm. Miten mä saisin vakuutettua tyttöni, että mulla on riittävän iso, sillä se on jo uhannut jopa jättävänsä mut, kun ei kuulema saa tarpeeks tyydytystä. Mä taas en haluais missään nimessä erota ja se ois mulle tosi kova paikka, jos tyttö jättäis.
Onko sopiva?
sentteri
83304
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 8
Vanhimmat
meinaan tyttökaveri, tai ainakin vaati jonkun verran töitä että siitä saa sopivan.
voi vittu! 17cm mieti ny vähä.. se on jo mun mielestä enemmän iso ku pieni.. mieti niitä 10cm hemmoja joilla on silti tyttöystävä!
tyttöystävässä se vika on....
vaihtoehdot:
a) tämä kirjoitus on jonkun kakaran provo
b) olet planeetan surkein panomies eikä naisesi ymmärrä pätkääkään peniksien koon päälle
c) naisellasi on planeetan suurin hehtopillu
Jos todella olet tosissasi, niin vihjaiseppa naisellesi että alkaa treenaamaan pimpsaansa tiukemmaksi, jos ei 17cm riitä - se nimittäin on tilastollisesti jo peräti iso - pimpsaa nimittäin saa treenattua kireämmäksi, mulkku taas ei kasva itkemälläkään.
Kuuleppa sentteri, sullahan pari senttiä suurempi kuin keskimäärin miehillä. Jätä sinä tyttöystäväsi , jos ei lopeta moisia höpinöitä.
Tyttöystäväsi ei ole arvoisesi. Lähteköön hakemaan maailmalta niitä mahtikulleja, niitä on vaan kovin harvassa, joten taitaa tyttösi puheet entisistä kumppaneistan olla vähintäänkin liioiteltuja , jollei peräti silkkaa valetta.
Voi jessus!! Ei se sun likkakaveri taida tosiaankaan olla sun arvoinen!! Mun jätkällä on about 14cm, enkä todellakaan ole kertaakaan edes harkinnut jättäväni sitä peniksen koon takia!! Järki käteen poju!!!
ei semmonen ämmä sua antsaitse jätä se...!!!
http://netti.nic.fi/~populus/koko.html
Katos peeeeeeeeeenis-maria on vaihtannu nimimerkkiä.