Olen siis 1,5v tytön kummilapsi ja joululahjaa pitäisi keksiä. Tytöllä on vanhempi ja nuorempi sisko, joten lähes kaikki peruslelut löytyvät, mikä vaikeuttaa lahjan keksimistä eikä itselläni ole lapsia, jotta tietäisin mitä tuon ikäiset tykkäävät tehdä. Mitä siis olette ostaneet lahjaksi?:)
1,5v joululahja
7
238
Vastaukset
- 774433688
Lelut on aina silti pop, samoten vaatteet, vaikka saakin siskon vanhat, niin perus vaatteet ovat vähän kuluneita, eli bodyt ja paidat ja housut.
T:kahden pikkutytön äiti - Hassu lapsus
En kyllä usko, että olet 1,5-vuotiaan tytön kummilapsi.
Kummi varmaankin olet tuolle 1,5-vuotiaalle. :)- It is just a life
No pitikö tästäkin päästä tänne pätemään? Varmasti ap on huomannut virheen mutta eipä tuo nyt maata kaatava virhe oo.. GET A LIFE!!!
- Hassu lapsus
It is just a life kirjoitti:
No pitikö tästäkin päästä tänne pätemään? Varmasti ap on huomannut virheen mutta eipä tuo nyt maata kaatava virhe oo.. GET A LIFE!!!
Toivotan hankielämää itsellesi. Kommenttisi oli tuota omaani vieläkin hölmömpi. Päde ominesi. :)
- oli pakko
jos se tarkoitti TYÖTÖN kummilapsi :D
- Hassu lapsus
Eikös kaikki 1,5 vuotiaat ovat työttömiä? Poikkeuksena ehkä mainosten vauvat. ;)
- ...
Ainot/vaalpun. Reinot? Hackmanin Muumi-atrimet? Mauri Kunnaksen kirja, jollaisen voi sitten ostaa monta vuotta aina erilaisen? Pulkka? Lumilapio?
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Lindtman I vasemmistohallitus aloittaa viimein Suomen kuntoon laittamisen
Tässä nyt on 3 vuotta seurattu irvokasta kärsimysnäytelmää nimeltään "valtion budjetin tasapainotus by äärioikeisto", ja1842679Missä viipyy persujen lupaama euron bensa?
En edes muista milloin bensapumpussa olisi ollut ykkösellä alkava litrahinta. Missä siis viipyy persujen lupaama euron b1482407Kirje, PellePelottomalle.
Tärkeää olisi luoda ystävyys, että se, jota rakastaa, on samalla paras ystävä ja luotettavin, jolle voi ja uskaltaa luot1061122- 64921
- 67894
Mistä löytyy naisseuraa sinkkumiehelle?
Kertokaapas kokeneemmat mistä löytyis naisseuraa sinkulle. Ihan ois eukko nyt tosissaan hakusessa. Tanssipaikat kun on a20800Martinan hevoset.
Tämä todella kaunis ja ketterä harmaa hevonen jolla monet kilpailut voitetaan ei ole Martinan.Tytär ratsastaa sillä tait237797Persut jakavat tekoälyllä tehtyjä kuvia maahanmuuttajista somessa
Eivät mainitse, että ovat tekoälyllä tehtyjä. Eivät näe asiassa mitään ongelmaa. Valehtelijapuolue taas vauhdissa. Unka283767Voi teitä naisia
Suudeltiin ja nukuttiin toisissamme kiinni mutta pillua ei tullu, ei edes aamulla. t.38vmies88759Hyvä meininki
TTP:ssa väkeä tosi runsaasti paikalla. Hyvää ruokaa jälleen ja munkit ja sima erinomaista. Kiitos yrittäjälle! Hieno Vap22708