Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

haluisin ottaa

miltä tuntuu ottaa suihin mieheltä ja miltä sperma maistuu haluun tietää !!
121052
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 12

Vanhimmat

jos olet nainen niin varmasti löytyy mies tuohon kokeiluun. varsinkin jos nielet koko lastin.
jos olet mies niin kannattaa tutkailla homofoorumeita

Äänestä

olen nainen ja haluun tietää miltä sperma maistuu :)

Äänestä
  • Se maistuu osin siltä mitä mies on syönyt. Pahimmalta maistuu tupakoivien mälli.
    Sperma sisältää paljon naisen terveydelle hyödyllisiä hormoneja.

    Äänestä

uuuh...miäpäs tuon terskani sun käyttöösi, saat tehä sille mitä haluut

Äänestä

siis suihinotto mieheltä on parasta mitä tiiän itse!!!
ja todellakin, iha loppuun asti... Se tunne kun mies laukeaa suuhun,ja sitä tulee paljon.. Ja tottakai nielen...
Hmm...se on lämmintä ja mun mielestä hieman makeaa, mutta ei mitenkää pahaa ;P
KOkeiles ihmees jos tilaisuus siihen on...

Äänestä

MÄ HALUISIN OTTAA MIEHELTÄ SUIHIN KOSKA TYKKÄÄN SIITÄ KOSKA SE TUNTUU TODELLA HYVÄLTÄ JA MINÄKIN KOSTUN

Äänestä
  • Haluaisin pillua nuolemalla hyväillä naista orgasmin saavuttamiseksi ja samalla kiihottuen itsekin. Olen yli 60 vuoden ikäinen leskimies, mutta kaikki himot ja halut ovat vielä voimakkaat. Voisin antaa haluaville Prepaid-numeroni johon voisi ottaa yhteyttä vaikka aluksi tekstiviestillä.

    Äänestä

  • mistä tuollaisia löytyy. nainen mun makuun

    Äänestä

  • UPDATE_7695422 kirjoitti:

    mistä tuollaisia löytyy. nainen mun makuun

    ai että ottaa kunnolla, ja loppuun asti suihin vai muuta?????

    Äänestä

Suihin ottaminen on aika neutraalin tuntusta hommaa kun siihen tottuu. Sen takia teen sitä ihan mielelläni. Sitten jos mies sormettaa niin on ehkä vielä kivempaa imee. Sperman maku musta on nyt aika lähellä hapanta maitoo jossa on jtn ällöhikee::DD mut kun unohtaa sen niin se on ihan kiihottavaa;-)

Äänestä

Koittamalla selviää, vaikka multa ;D

Äänestä

Juu voithan toki tulla maistamaan ja kokeilemaan.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


munsuu kirjoitti:

miltä tuntuu ottaa suihin mieheltä ja miltä sperma maistuu haluun tietää !!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu