juodessa selkäkipuja

APUA
13201
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 13

Vanhimmat

Olen 15v tyttö joku 52kg 162cm pitkä
Eli join tossa viikonloppuna viinaa. En ole aikaisemmin kovinkaan paljon harrastanut juomista ehkä joku 5 kertaa? Joimme siinä porukalla ja pelasimme juoma peliä. Nopeastihan viinat naamaan vedin ja raakanakin hörppäsin. Päähän se ei kuitenkaan noussut mitenkään paljon. Kun 'känni' oli ehkä parhaimmillaan alkoi mua sattua hartioihin ja selkään. En ainakaan muista että olisi sattunu alaselkään ainankaan paljoa (munuais, maksa tauti?).Kipu kesti ehkä jonkun tunnin ja oli siinä tilassa ainakin aika epämukavaa.Aikaisemmin ei ole näin tapahtunut. Nyt kun tulevaisuutta miettii ja seuraavia kännireissuja nii tuli mieleen että pitäisikö huolestua :o istuimme kylläkin kokoajan ahtaasti sohvalla että voisiko olla vain niskat jumissa. Urheilua harrastan ja tupakkaa en polta. Mitä mieltä olette? Annanko vain olla ja ensikerralla vetää ne hitaammin vai olla päihteettömänä jonkin aikaa??

Äänestä
  • Juomattomuus ei kaiketi tule kysymykseen?

    Äänestä

  • ½ cm askeleet kirjoitti:

    Juomattomuus ei kaiketi tule kysymykseen?

    itseasiassa ei :))

    Äänestä

Munuaiset säteilee selkäpuolelle. Jokainen ihminen kokee kyseisiä tuntemuksia rankasti ryypätessään.

Äänestä

Sitten vasta, kun rupeaa puristamaan kylkiluiden kohdalta, voimme aloittaa dialogin.

Se, on pelottava tunne. Trust me.

Äänestä

Voishan sitä vaikka olla juomattakin niin ei purista.

Äänestä
  • ei pysty ;))

    Äänestä

oot kyl aika nuori tyttö :o mulla on saman ikäinen tyttö toivon vain että hän ei harrasta tuommoista ://

Äänestä

Olet juonut munuaiset finaaliin ja edessä on äkkikuolema.

Kadu syntejäsi ja rukoile jeesusta tai muuten palat helvetin tulessa iankaikkisesti.

Äänestä

ämmille kyrpää perseeseen

Äänestä

Aloin tuhoamaan terveyttäni tarkoituksella sivistysvaltioiden pienikalloittumisen johdosta, mutta yön pikkutunneilla selvinpäin ne kivut, paineet ja kauhuntunne saa pahimmankin koviksen rukoilemaan paluuta entiseen ja alkuasetelmiin.

112 en soita. Tunnen jonkinmoista sairaanloista ylpeyttä siitä, etten koskaan ole soittanut hätänumeroon omien ongelmieni vuoksi. ♥

Kerran minut vietiin tajuttomana teholle, mutta SITÄ ei lasketa!

Äänestä
  • Saat vaan paniikkikohtauksia.

    Äänestä

  • doktor mengele kirjoitti:

    Saat vaan paniikkikohtauksia.

    Olen täysin samaa mieltä, vaikka ne fyysisen puolen ongelmat tuntuvat todelliselta.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


kipuja1 kirjoitti:

APUA

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu