Nyt joutuu menemään

pahoilla mielin nukkumaan :(
4100
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Voi... , kunpa voisin jotenkin piristää mieltäsi edes sen verran, ettet olisi enää pahoilla mielin...

Olet ainutlaatuinen, arvokas yksilö. Sinulla on ihan hyvä syy kulkea pää pystyssä ja itseäsi arvostaen!

Hyvää yötä, kauniita unia ja nuku hyvin!

Äänestä

mun on ikävä

Äänestä

Miksi joudut menemään pahoilla mielin nukkumaan?

Onko ihastuksesi sinua jotenkin loukannut?

Hyvää yötä kuitenkin.

Äänestä
  • Nyt on pakko mennä että jaksaa aamulla herätä vaikka tuskin uni tuleekaan.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


öitä kuitenkin kirjoitti:

pahoilla mielin nukkumaan :(

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu