Rakkauteni sinuun nainen ei ole laantunut!!

Aina kun ajattelen sinua (koko ajan) , alkaa kyrpäni SEISOMAAN !!!
8265
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 8

Vanhimmat

hyvä. Se elimesi turvotus ei ehken sittenkään ole sen rakkauden syvin olemus.

Äänestä

Oliko tämä minulle ;)

Äänestä
  • et pelle ainakin kuvittelee niin !

    Äänestä

jestas.taas se alkoi.lähinnä huvittaa tämä:)

Äänestä

sinussakin sentään on !

Äänestä

Ap, on herkkä skopu. Voi toista!

Äänestä
  • Mikä on skopu ?

    Äänestä

  • ..... kirjoitti:

    Mikä on skopu ?

    Se lienee tsemppitädin vastine jööterille. He kun ovat sielunkumppaneita.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Rakastan sinua n<m kirjoitti:

Aina kun ajattelen sinua (koko ajan) , alkaa kyrpäni SEISOMAAN !!!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu