koirista 3310

3310 muijasi

me kolme naista jotka olimme ulvilan moottoripyörä kerholaisten tyttökavereita ,haluamme sanoa sanasen . olemme poliisin avulla päässeet näistä susista irti. jotka ovat lasten hyväksi käyttäjiä . tai neljää heistä syytettiin lapsiin sekaantumisesta kaksi sai tuomion kahdelle ei todisteet riittäneet tuomioon asti. tässä faktaa. susi jonka kaa minä olin hakattavana . oli vähällä keretä raiskaamaan tyttäreni joka oli silloin 7v . siitä alkoi helvetti ja sitä kesti pari vuotta . kunnes poliisin avulla pääsin irti tästä sudesta. meitä kolme muijaa jotka suunnilleen oltiin hakattavana vuosia. moikkelis kerho pojat .

4

339

    Vastaukset 4

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • höpö höpö

      Taitaapi olla pahemman sortin skitsofrenia sinulla, olet nyt jo ollut pantereiden jäsen, väittänyt motoristeja homoiksi, ja nyt olet ollut jonkun tyttöystävä :D Eli et taida edes tietää, oletko mies vai nainen :))

    • tä?

      kyl taitaa joku lääke ol ottamati!!!

    • ulvilan pöpejä

      Joku ulvilalainen kylähullu.

      • Viroon asti ois

        viety nussittavaks "tyttöystäviä" ryssille,pari ehti jo myllyssänne käymään,älkää paskaa jauhako mukavista motoristeista.
        Mielisairaita pikkurikollisia.


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Taas uusi PS:n rasismiKOHU!

      Nyt Mauri Peltokangas on taas huuliaan lepattanut. Suomen rasistisin puolue - PS! https://www.iltalehti.fi/politiikka/a
      Maailman menoa
      456
      925
    2. 56
      589
    3. Onnittelut taktiikan vaihdoksesta mies!

      Esität nykyisin varattua, ettei naiset jää roikkumaan , mutta sinä saat haluamasi. Oletpa sinä hieno mies. 👏🏻 Osasin o
      Ikävä
      160
      573
    4. Pitääkö minun pyytää

      Itse itseni sinun luo tällä viikolla vai tajuatko itse pyytää ??
      Ikävä
      51
      555
    5. Olen henkisesti väsynyt. Takki tyhjä.

      Olen joutunut elämään yksin liian kauan. Työttömänä ja somepaskaa. Työpaikoilla joudun kiusatuksi. En enää tiedä, mitä
      Maailman menoa
      165
      535
    6. Jarruton, viritetty ja kilvetön mopo

      Ajo-oikeudeton ja uppiniskainen kuski. Tuloksena vääntynyt aita, rusinaksi muuttunut mopo ja pari pipiä.
      Maailman menoa
      232
      514
    7. Katotaan miten jaksat tätä

      Olen valmis pelaamaan tätä seuraavat 10v. Voit kysyä tutuilta miten olen erittäin kärsivällinen.
      Ikävä
      72
      467
    8. Tiedätkö mitä mies

      Sinulla ei ole kaikki kunnossa päänupissa! Älä pilaa sitä, mitä sinulla on oikeassa elämässä. Tämä ei ole mitään rakkaut
      Ikävä
      20
      446
    9. Naisten liian suuret vaatimukset?

      Palstalla näkee usein vlituksia siitä, että naisilla on miehille liian suuria vaatimuksia. Haluankin nyt mielenkiinnosta
      Sinkut
      91
      440
    10. Peräti 12 000 ihmisen toimeentulo leikattiin puoleen kun eivät ilmoittautuneet työkkäriiin!

      Peräti 12 000 ihmisen (useimmat nuoria miehiä) toimeentulo leikattiin puoleen kun eivät ilmoittautuneet työkkäriiin! ht
      Maailman menoa
      187
      430
    Aihe