Miksi tytöt ovat niin itsepäisiä?

Tytöille annetaan liikaa valtaa. Katsokaa nyt vaikka eduskuntaa; siellä on helvetti naisia päättämässä meidän asioista! EI ihme että suomella menee niin paskasti. naisten tehtävä on synnyttää lapsi ja hoitaa sitä. JÄTTÄKÄÄ SIIS PÄÄTEÖKSENTEKO MIEHILLE!
588
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Erittäi hyvä vertaus. Tytöt ja eduskunta.

Äänestä

Vittu sun kaltaset ihmiset pitäis ampua saatana

Äänestä
  • Samaa mieltä! Olet ahdasmielinen ja ajattelet äärettömän epäkypsästi. Mene sinne mamman kohtuun takaisin kasvamaan ja tule sitten kertomaan mielipiteesi uudestaan:) Toivon että ovat silloin muuttuneet!

    Äänestä

Yleistys havaittu.

Äänestä

look who`s talking!

terve sovinisti!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


LateThePilvi kirjoitti:

Tytöille annetaan liikaa valtaa. Katsokaa nyt vaikka eduskuntaa; siellä on helvetti naisia päättämässä meidän asioista! EI ihme että suomella menee niin paskasti. naisten tehtävä on synnyttää lapsi ja hoitaa sitä. JÄTTÄKÄÄ SIIS PÄÄTEÖKSENTEKO MIEHILLE!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu