Kyllä kauniin naisen peppua haistelee mielellän, mutten kyllä söisi sieltä ulos tulevaa! Jotkut miehethän syövät naisen kakkaa!
En söisi edes Kiiran!
Miten jotkut pystymät syömään kak**a?!
7
868
Vastaukset
- Tomppa1981.
En kuitenkaan tuomitse, eihän toi syöminen rikollista oo!
- Youngscatster
Jaa-a.
Tiedä sitten mistä olen tämän fetissini kehittänyt, muistoja kakasta kiihottumiselle on jo päiväkodista. Jossain kohtaa internetin ihmeellisessä maailmassa pyöriessä kävin läpi käytännössä kaikki fetissit, shemale, squirting, pissing, glory hole, gay (no ei ehkä fetissi, mutta kuitenkin), fat, old, mature, teen jne jne. mutta heti kun löysin scat pornon olin myyty. Ikää oli ehkä 14v, mutta nuoresta iästä huolimatta paska leikit alkoivat heti kiinnostaa ihan huolella. Näitä juttuja sitten ittekseni touhunneena on fetissini huipentuma kyllä paskan syöminen. Ei välttämättä nieleminen, se on usein todella vaikeaa, mutta paska suussa saa munan niin kovaksi ettei mikään porno sitä saa aikaan. Vielä ei ole livenä tullut kenenkään paskaa syötyä, mutta kuitenkin tullut naistan paskaa maistettua, esim. ulkovessasta (sairasta, tiedän mutta minkäs teen).
Todennut kuitenkin että annan mennä vaan tämän fetissin kanssa, koska en satuta tällä ketään, ehkä itseäni, eihän tuo nyt kovin turvallistakaan ole bakteerien kannata. Näihin asioihin kuitenkin tutustuneena tiedän, että terveen ihmisen paskan syömisessä ei ole oikeastaan mitään riskejä. Toivon todella, että saatan joskus löytää naisen joka näistä hommista tykkäisi, mutta mistäs löytää kun edes tyttöystävälle ei kehtaa kertoa?
Vaikeaa vaikeaa on scat-fetissin omaavan elämä, kun ei normi seksillä täyttä tyydytystä saa.
Ikää löytyy 24v ja hyvistä oloista olen lähtöisin, joku sitä kuitenkin jää miettimään mitä traumoja minulta löytyy. - sckfck
Joo ei se ihan tosta noin vaan tapahdu.
Vaatii harjoittelua. Jos aihe kiinnostaa niin kannattaa vaikka lukea Veronica Moserin haastetteluja kuinka tullaan maailman parhaaksi paskansyöjäksi.
Tuo mimmihän syö jossainkin leffoissaan 5-10 miehen ulosteita sen verran että maha on varmasti täynnä.
Mikäs sen intiimimpää kun maistella vähän kumppanin kakkaa :P- Tomppa1981.
sorry, mua ei ainakaan kiinnosta!
- Köyhyys
Tuo sonnan syönti on ihan talouspuolen juttuja. Jos ei ole rahaa niin ei ole rahaa.
- tietäjätietäjä
Ei se ole sitä oikeaa vaan esmes maissipuuroa.
- Veronica M
tietäjätietäjä ei tiedä!
http://www.youtube.com/watch?v=6xRm7OKH844
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Mitäs peitsarissa on tapahtunut eilen illalla
Mikkelissä iso poliisioperaatio https://www.iltalehti.fi/kotimaa/a/39ef020c-2d81-4d72-b720-651f458ba3e2892411Mistä löytää kadonnut motivaatio?
Mikä neuvoksi, kun oikein mikään ei enää jaksa huvittaa eli ei ole motivaatiota tehdä mitään? Joka päivä ajattelen, että1372157Saana airola ja. muusikko spekulaatiota
Saara airolan kirja muusikko mies. Oisko redrama tai lauri tähkä? Saana oli 13 v vuonna 2014 Tekoäly sanoo : tähkä Julki132028- 1681521
Jos saisit palata takaisin johonkin vuoteen
Mikä vuosi se olisi? Ja mitä siinä hetkessä tapahtuisi?1381257Miksi ETTE suostu selvittämään . . . . . ...
Asioita jotka jääneet selvittämättä toisen osapuolen kanssa? Kertoisitteko miksi ette suostu? Vaikka teidän mielestä193878- 85876
- 174846
Wille Rydman on kansalaisten mielestä huonoiten onnistunut ministeri
Onneksi olkoo Wille kärkipaikasta! Oletkin sen eteen tehnyt hartiavoimin töitä. "Ministeri Wille Rydman (ps) on kansala449786- 50635