Kumpi näistä?

Joko lyhyt hame tai avonainen kaula-aukko? Pitäisi nyt päättää. Ei molempia, vain toinen. Niin, ihmisten ilmoille pitäisi lähteä.
4191
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

avoinen puska ja nahka saappaat

Äänestä

Riippuu siitä, oletko mies vai nainen.

Äänestä

Jos on DD kuppi niin kuin päättelen, silloin ehdottomasti avoin kaula-aukko.Myö miehet tykätään niin :)

Äänestä
  • Ei ole kuin vaivainen D, mut josko se riittäisi. Päättelykykysi on loistava, sinussa on filosofin ainesta.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


DDilemma kirjoitti:

Joko lyhyt hame tai avonainen kaula-aukko? Pitäisi nyt päättää. Ei molempia, vain toinen. Niin, ihmisten ilmoille pitäisi lähteä.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu