69

mies863

Musta on ihan sika ihanaa kun nainen haluaa 69 asentoon, mua kiihottaa ihan suuresti pillu(ajamattomankin) nuoleminen samalla kun nainen takertuu mun paksuun terskaan kiinni. Saan aivan sairaita kiksejä naisen märän pillun hajusta ja kun pillunestettä tippuu naamalle suihinoton aikana.

Ongelma on vain että naiseni eivät ole koskaan innostuneet 69 asennosta. Joskus jopa lopetetaan kesken kun en tulekkaan ihan heti. Kumpa joku tykkäis

6

996

Äänestä

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Yöksnainen

      Muistitkos pestä munasi? Sonnan ja pallihien hajusekoitus kääntää vatsan nurin kovempiluontoiseltakin. Jos siinä vielä "marjapuska" heiluu nokan edessä niin "nautinto" on taattu.

    • täytyis myös

      ruusun terälehdetkin pestä olisi niitä sitten mukavampi imeskellä ja mutenkin kielellä lirputella.

      • tähtäh??

        Mitäs tähän jotku kukat kuuluu?


    • asdf19

      toiset naiset ovat epävarmoja itsestään ja vartalostaan, joten eivät suostu 69iin. suosittelen että koitat asentoa, jossa makaatte molemmat kyljellään ennemmin kuin että nostat naisesi päällesi pää jalkoväliinpäin.

      eivät kaikki vaan tietenkään tykkää, itse nautin 69stä paljon. tärkeää on kuitenkin hygienia, kuten yllä jo mainittiin. kassit ja perse on hyvä huuhtoa sitä ennen, niinkuin yleisesti ottaenkin ennen seksiä.

    • 16vtyttö

      ite ainaki tykkään ottaa poskee kunhan karvat on ajeltu ja paikat puhtaana !

    • Suurin osa on kyllä tykännyt, siis sellaisista, joiden kanssa on ehtinyt enemmän harrastaa seksiä, kuin tallinanmatalan kasuunin ja tallinnan matkustajasataman välillä. Kyllä siinä se hygienia tietenkin pitää olla hyvä. Vaikka Se pillun nuolenta tuntuu kivalta, on siinä välillä aika tukalat oltavat, kun perse tunkee naamalle oikein urakalla. Tuo kyljellään olo toimii kans, kun saa hierottua asennon sopivaksi. Molemmilla on rento asento siinä ja tyynyjä sopivasti väliin. Se, että nainen makaa jalat levällään selällään ja mies tulee päältä päin on myös hyvä. Siinä Ei vaan yllä ihan niin alas sinne naisen haaruksiin, kuin joskus voi olla tarve, mutta se, että saa työnnellä suuhun on aika kiihottavaa. Naisella ei sitten väsy niska. Tuossa pitää olla vaan tarkkana, että ei survo liian sisälle, ja itse en koskaan ole antanut laueta. Siinä voi olla aika ahdistavaa, kun kulli tunkee ylhäältä päin suuhun ja alkaa sykkimään lastia kurkkuun... toisin päin kyllä.

    Ketjusta on poistettu 19 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Oletko kertonut jo muille tunteistasi?

      Ystävillesi esimerkiksi? Minä en ole vielä kertonut kenellekään tästä meidän jutusta.
      Ikävä
      85
      4980
    2. Olenko saanut sinut koukkuun?

      Hyvä. Rakastan sua.
      Ikävä
      98
      3068
    3. Mistä puhuitte viimeksi kun näitte

      Kerro yksi aiheista
      Ikävä
      43
      2916
    4. Olisin ottanut sinusta akan itselleni

      Mutta olitkin aika itsepäinen ja hankala luonne.
      Ikävä
      199
      2422
    5. ROTAT VALTAAVAT ALUEITA

      Asukkaat nyt loukkuja tekemään ja kiireellä, jätehuolto kuntoon, jätteet niille kuuluville paikoille, huomioikaa yrittäj
      Äänekoski
      30
      2160
    6. Ei sua pysty unohtamaan

      Ei vaan yksinkertaisesti pysty
      Ikävä
      133
      1979
    7. Kerro todelliset motiivit

      kaivattuasi kohtaan?
      Ikävä
      178
      1580
    8. Miten minusta tuntuu että kaikki tietää sun tunteista mua kohtaan

      Paitsi suoraan minä itse, vai mitä hlvettiä täällä tapahtuu ja miksi ihmiset susta kyselee minulta 🤔❤️
      Ikävä
      16
      1511
    9. Alavuden sairaala

      Säästääkö Alavuden sairaala sähkössä. Kävin Sunnuntaina vast. otolla. Odotushuone ja käytävä jolla lääkäri otti vastaan
      Ähtäri
      5
      1449
    10. Sisäsiittosuus

      Tämän kevään ylioppilaista 90% oli sama sukunimi?
      Suomussalmi
      17
      1355
    Aihe