Eli ostin juuri äsken asuksen nettitikun:
http://www.verkkokauppa.com/fi/product/15609/dcsbk/Asus-USB-N13-300-Mbps-USB2-0-Wlan-adapteri
Netti löytyy joka toimii kännykässäni ja kannettavassa koneessa samantien kun laittaa salasanan, ei ongelmaa. Mutta pöytäkonetta en saa millään nettiin muutakuin mokkulalla. Mikä voi olla ongelma? Oikeasta alareunasta löytyy langattoman netin kuvan ja sanoo että loistava yhteyden laatu, mutta myös valittaa jotain limited acces herjaa. Mitä teen?
Langaton yhteys pöytäkoneeseen, ongelma..
Jarge040292
3
233
Vastaukset
- Mikkisontaa..
Windows windows windows....
Olisko vista?- Jarge040292
windows 7 kyllä :P
- takkari
Onko ajurit asentunu OK?
Kerropa, mitä herjassa lukee tarkalleen!
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Mikä se Mira Luodin ohjelma oli?
Ja onnistuiko hiljaiseksi maksaminen sittenkään, jos myöhemmin sanoo, että tuollaista tapahtunut? Ihmiset alkaa pohtiin34212050IL - Kansanedustaja tehnyt ITSEMURHAN eduskuntatalossa!!
"IL:n tiedot: Kansanedustaja tehnyt itsemurhan Eduskuntatalossa Iltalehden tietojen mukaan kansanedustaja on tehnyt its3618036Mira Luoti koki seksivvaltaa sarjan kuvauksissa. Otti hyssyttelyrahat mutta nyt julkistaa asian?
Kun hyvin tietää että helppo päätellä mikä ohjelma kyseessä. Ja jos koki oikein "väkivaltaa" eli raisk, niin edesvastuut963444Verinen koira
Mikä juttu on tämä Karhumäellä pyörinyt verinen koira? Oliko hyökännyt jonkun kimppuun?982298Eemeli Peltonen teki itsemurhan eduskuntatalossa
Kevyet mullat sitten vaan. Ei mulla muuta.1572297Mira Luoti, Vain Elämää
kausi 8. mukana aluksi mm. Terhi Kokkonen ja Mira Luoti. taustalla myös Danny ja Kashmir. paljonko 1+1 olikaan?81686- 1101281
Mopokeulija
Poliisit saisivat käydä noukkimassa sinipuseroisen keulijan tuota pikaa. Koulureppu selässä yhdellä pyörälla S-Marketin611139Sonnisen turha valitus selvästä asiasta !
Nyt tuli sellainen valitus jossa ei järjen häivää, Sonninen ja koko hallinto munaa itsensä. Hänestä on tulossa pilkunnus26918MUISTATTEKO SEN?
Karhean tummansövyisen raastavsn huudon : RYKIKÄÄ! NIITÄ RAATOJA@ RÄKIKÄÄ NIITÄ EAATOJA!btämän paeoni aina toivotti rakk350843